دزدان زمان - سارقان وقت - اتلاف وقت

سارقان و دزدان زمان | چه چیزهایی و چه کسانی وقت ما را تلف می‌کنند؟

وقتی از مدیریت زمان یا time management صحبت می‌کنیم، یکی از مباحث بسیار اصلی این است که چه چیزهایی و چه کسانی و چه کارهایی وقت ما را تلف می‌کنند؟ ( که اصطلاحا و به صورت استعاره آن‌ها را سارقان دزدان زمان معرفی می‌کنیم).

قصد دارم در این بخش به صورت ویژه و متمرکز تقریبا کامل‌ترین پکیج آموزشی رایگان در این زمینه را خدمت شما «زمان جویان» عزیزم ارائه کنم. تمامی محتوای آموزشی ارائه شده رایگان است و رایگان باقی خواهد ماند.

باعث افتخار است و حمایت ویژه‌ای از من می‌کنید اگر بتوانید این محتوای آموزشی را به دست ِ دوستان و عزیزانتان برسانید تا آنها هم مراقب تلف شدن وقت‌شان باشند.

این محتوای آموزشی را به مرور ضبط کرده و اینجا منتشر خواهم کرد. کامنت‌ها و نظرات شما باعث غنی‌تر شدن بحث و تولید محتوای آموزشی بهتری خواهد شد. در انتهای صفحه می‌توانید دیدگاه خودتان درباره‌ی هر فایل را بنویسید.

معرفی سارقان و دزدان زمان -(عوامل اتلاف وقت)-

در این قسمت به مرور فایل‌های آموزشی مرتبط منتشر خواهم کرد. فعلا می‌توانید یک فیلمی از گفتگوی من با مردم را ببینید که در آن پرسیده‌امک «چه چیزی یا کسی وقت شما را تلف می‌کند؟»، پاسخ‌های جالبی داده‌اند که پیشنهاد می‌کنم بشنوید:

تعدادی از آخرین نوشته‌های سایت درباره‌ی دزدان زمان

اینجا آخرین نوشته‌های خودم با عنوان دزدان زمان را مشاهده می‌کنید:

  • مدیریت زمان با تلف کردن وقت و ولگردی در گوگل (بجای شبکه های اجتماعی)
    زمان مطالعه: ۷ دقیقه وقتی از مدیریت زمان صحبت می‌کنیم در نگاه برخی از مروجان این مهارت، یعنی از تک تکِ دقیقه‌ها استفاده‌ی حداکثری ببریم و از هر دقیقه «درست استفاده کنیم» کاری که واقعا نشدینه من به دلایل مختلف موافق این نظر هستم که «ما به تلف کردن زمان محتاجیم»! این شاید با مفهوم مدیریت زمان که بیان […]
  • دزدان یا سارقان زمان و مقابله با آن‌ها – تکنیک های مدیریت زمان – فایل صوتی آموزش رایگان
    زمان مطالعه: ۴ دقیقه رادیو مدیریت زمان یک بخش پاسخ به سوالات و مشاوره دارد که به سوالاتی زمان‌جویان درباره موضوعات مختلف مرتبط با مدیریت زمان، نظم شخصی، هدف گذاری، جلوگیری از اتلاف وقت پاسخ می‌دهد. خیلی از دوستان من درخواست دارند که فایل صوتی پاسخ به سوالات مدیریت زمان ارسال کنم تا بهتر بتوانند با این مهارت آشنا شود. در […]

دوره آموزش مدیریت زمان

آنچه مشاهده کردید یکی از زیرمجموعه‌ها و زیربخش‌های آموزشی یک دوره‌ی جامع آموزش مدیریت زمان است.

در واقع می‌خواهم بگویم که من یک دوره‌ی آموزشی جامع و رایگان برای مدیریت زمان طراحی و تولید کرده‌ام و اینجا یکی از بخش‌های آن است. اگر علاقمند هستید که همه‌ی آموزش‌های مرتبط با مدیریت زمان را دریافت کنید، به آدرس زیر بروید:

دوره‌ی آموزش اصول مدیریت زمان و تکنیک‌های آن

دوره رایگان آموزش اصول مدیریت زمان و تکنیک های کاربردی آن – تخصصی و حرفه ای

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: ۱ Average: ۵]