سجاد سلیمانی  هستم و اینجا خونه‌ی دیجیتال یا بهتر بگم خونه‌ی اصلیِ منه 🙂

سجاد سلیمانی کوچ

علاقمندی ذاتی در آموزش و کمک به رشد فردی انسان‌های دیگر باعث شده که همچنان به عنوان مربی زندگی (لایف کوچ ) و مربی زمان (مدیریت زمان و بهره وری شخصی و کاری) همراه شما باشم. اما این روزها به صورت متمرکز فقط در خدمت مدیران کسب و کار و فعالان اقتصادی هستم.

در جلسه های مربیگری و آموزش به علاقمندان کمک میکنم با توسعه‌ی مدل ذهنی؛ زندگی بهتری برای خودشون بسازند و تجربه کنند. بینش؛ نگرش و مدل ذهنی ما زمانی که توسعه پیدا کند ما به سمت دستاوردهای بزرگ زندگی خودمان میرویم. من افتخار همراهی در این برای افراد محدودی رو دارم.

تولید محتوا دیجیتالی کردن سازمان

اصلی ترین بخش کاری این روزهای من عنوان توسعه دهنده کسب و کار (Business developer) و مشاور شرکتی/مدیریتی است و در کنار شرکت‌های متوسط و کوچک خواهم بود. سرفصل های همکاری ما شامل چنین مواردی است:

  • توسعه کسب و کار و بیزینس شما (بر اساس دارایی، بازار هدف، پتانسیل ها و همچنین برنامه های شرکت) طی قراردادهای متناسب با حجم و نوع کار.
  • نوشتن بوم کسب و کار اختصاصی برای هر بیزینس
  • کمک در تدوین استراتژی کسب و کارهای کوچک
  • نوشتن برند بوک به صورت چابک و متناسب با واقعیت های بیزینس و بازار
  • ایجاد سیستم کاری (برای بیزینس‌های کوچک)
  • ایجاد یا توسعه سیستم فروش و بازاریابی (و کمک در تدوین طرح های تبلیغات)
  • همفکری برای کشف بازار جدید و طراحی محصول یا خدمات خلاقانه
  • بر اساس بوم و استراتژی برند؛ نوشتن برنامه های تولید محتوای خلاقانه و تولید محتوای دیجیتال (تیم سازی درونی یا برون سپاری – در حجم محدود یا به صورت انبوه در قالب کارخانه محتوا)
صادرات و بازرگانی

به صادرات و تجارت بین‌الملل علاقمند هستم و تلاش‌هایی در این زمینه داشته‌ام. امیدوارم در آینده با توسعه‌ی تیم صادراتی خودم؛ بتوانم نقشی مهم در صادرات از مبدا ایران داشته باشم.

خودم رو دانشجوی دائمی مدرسه آنلاین متمم می دانم

و در حال حاضر دانشجوی دوره MBA دانشگاه تهران هم هستم.

همچنین به عنوان یک پادکستر با کارآفرینان ایرانی صحبت میکنم و تجربیات و نوع نگاه آنها را به صورت فیلم و فایل صوتی در «پادکست اکنون» منتشر می کنم، برای دیدن این گفتگوها روی دکمه زیر بزنید:

پادکست اکنون - ویدئو ویدیوکست - سجاد سلیمانی

من قبلا یکسری فیلم‌های آموزشی رایگان با عنوان مدیریت زمان در ۹۱ روز را تولید و منتشر کرده بودم.

اگر علاقمند هستید مدیریت زمان بهتری در کار و زندگی خودتان داشته باشید پیشنهاد میکنم دوره رایگان ۹۱ تکنیک مدیریت زمان را مشاهده کنید:

همچنین اگر درخواست مشاوره و یا پروژه توسعه کسب و کار خودتان را دارید میتوانید با من تماس بگیرید.

همچنین میتوانید مرا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

این روزها من فقط در لینکدین فعال هستم و سایر شبکه های اجتماعی خودم رو به روز نمیکنم. پیشنهاد میکنم لینکدین منو دنبال کنید

با مهر

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: ۳۰ Average: ۴.۲]