دوره ها و کلاس های آموزشی مدیریت زمان

آموزش سازمانی و شرکتی

 آموزش تیمی با هدفِ مدیریت زمان که مخاطب آن سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که بحث کارایی و بهره‌وری در زمان به عنوانِ یک ارزش وجود دارد. اگر علاقمند هستید چنین دوره‌ای برای تیم و سازمان شما برگزار شود، اینجا را کلیک کنید.

.

جلسه 100 دقیقه ای

جلسه‌ی مشاوره+آموزش با هدف بررسی زندگی و روندهای زندگی و اتفاقات تلخ و شیرین زندگی شما به همراه توانایی‌ها و نقاط ضعف که در نهایت با هدف مدیریت زمان بهتر برای ساختن زندگی دلخواه شما. البته تلاش من این است که به جای اینکه کوله‌باری از اطلاعات را به شما بدهم، خیلی ساده و دقیق راه‌حلی شفاف ارائه کنم. این جلسات با جلسه مربی زمان (کوچینگ) متفاوت است.

بر خلاف جلسات معمول که ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است، من این جلسه را ۱۰۰ دقیقه و حدود دو ساعت در نظر گرفته‌ام. اگر علاقمند هستید بیشتر بدانید اینجا را کلیک کنید .

.

مربی زمان

کوچ یا مربی کنار شماست تا با یک ارتباط بلندمدت، تعامل زیاد و گفتگوهای پرتعداد خودتان را بهتر بشناسید و بتوانید در کنار او تمرین کنید. تمرینی برای داشتن زندگی بهتر. دوره‌ی مربی زمان می‌تواند تحولی در زندگی شما باشد. برای آشنایی بیشتر کلیک کنید. 

.

در یک دوره‌ی آموزشی برای مهرورزان آماده‌ام. این دوره رایگان است. برای کارکنانِ خیریه‌ها و سمن‌ها (NGO-سازمان‌های مردم نهاد) دوره ی آموزشی مدیریت زمان در نظر گرفته‌ام. می‌توانید بیشتر بدانید و درخواست خودتان را ارسال کنید. اینجا را کلیک کنید

.

مشاوره رایگان و پاسخ به پرسش مدیریت زمان و برنامه ریزی

اگر به هر دلیلی دسترسی به مشاور ندارید می‌توانید به رایگان پرسش‌های خودتان را اینجا بنویسید. اینجا مشاوره، آموزش و تکنیک‌هایی را در پاسخ به سوالات شما خواهم نوشت. اگر وقت کنم ویدیویی و صوتی پاسخ می‌دهم. در اینجا به رایگان بپرسید

آرشیو مشاوره‌های رایگان مرا می‌توانید در این آدرس پیدا کنید.

از طریق صفحه تماس با من می توانید به شکل مستقیم برای من پیامی ارسال کنید. اینجا را کلیک کنید. 

.

.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 3 Average: 3.7]