کارگاه، دوره و کلاس های آموزشی مدیریت زمان و برنامه ریزی

من سجاد سلیمانی مربی، مدرس و پژوهشگر مدیریت زمان هستم که به صورت تخصصی و ویژه به آموزش مدیریت زمان می‌پردازم. آموزش‌های من در قالب کارگاهی، کلاس، خصوصی یک نفره و دوره‌های آموزش مجازی و آنلاین برگزار شده و برای تیم‌ها و سازمان‌ها نیز آموزش‌های ویژه‌ای طراحی کرده‌ام.

هم اکنون می‌توانید جامع‌ترین و کامل‌ترین نقشه‌ی راه و آموزش آنلاین مدیریت زمان و تکنیک‌های آن را در آدرس زیر به رایگان مشاهده کنید:

آموزش مدیریت زمان – دوره‌ی رایگان

اصول مدیریت زمان و تکنیک های کاربردی آن آموزش تخصصی و حرفه ای

در حال حاضر چند مدل آموزش را برای علاقمندان طراحی کرده‌ام. در ادامه با آنها آشنا شوید:

آموزش سازمانی، شرکتی و تیمی

آموزش مدیریت زمان - سازمانی شرکتی تیمی

 آموزش تیمی با هدفِ مدیریت زمان که مخاطب آن سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که بحث کارایی و بهره‌وری در زمان به عنوانِ یک ارزش وجود دارد. اگر علاقمند هستید چنین دوره‌ای برای تیم و سازمان شما برگزار شود

اینجا را کلیک کنید.

آموزش فردی و خصوصی

جلسه‌ی مشاوره+آموزش با هدف بررسی زندگی و روندهای زندگی و اتفاقات تلخ و شیرین زندگی شما به همراه توانایی‌ها و نقاط ضعف که در نهایت با هدف مدیریت زمان بهتر برای ساختن زندگی دلخواه شما.

جلسه مشاوره مدیریت زمان و برنامه ریزی - مشاوره خصوصی

البته تلاش من این است که به جای اینکه کوله‌باری از اطلاعات را به شما بدهم، خیلی ساده و دقیق راه‌حلی شفاف ارائه کنم. این جلسات با جلسه مربی زمان (کوچینگ) متفاوت است. 

بر خلاف جلسات معمول که ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است، من این جلسه را ۱۰۰ دقیقه و حدود دو ساعت در نظر گرفته‌ام. اگر علاقمند هستید بیشتر بدانید

اینجا را کلیک کنید 

مشاوره رایگان

تلاش می‌کنم برای دوستانی که به دلایل مختلف امکان ِ گرفتن مشاوره‌های خصوصی یا شرکت در دوره‌های آموزشی را ندارند، فرصتی برای پاسخگویی به سوالاتشان ایجاد کنم.

نام این بخش مشاوره‌های رایگان مدیریت زمان و برنامه‌ریزی است.

در آدرس زیر می‌توانید سوالات خودتان را بپرسید و نمونه‌هایی از پرسش‌ها و پاسخ‌ها را مشاهده کنید:

مشاوره رایگان مدیریت زمان – سوالی بپرسید

دوره مربی زمان

کوچ یا مربی کنار شماست تا با یک ارتباط بلندمدت، تعامل زیاد و گفتگوهای پرتعداد خودتان را بهتر بشناسید و بتوانید در کنار او تمرین کنید. تمرینی برای داشتن زندگی بهتر. دوره‌ی مربی زمان می‌تواند تحولی در زندگی شما باشد.

مربی زمان - دوره خصوصی کوچینگ مربی زمان - آموزش حرفه ای مدیریت زمان

برای آشنایی بیشتر کلیک کنید. 

این دوره با توجه به محدودیت زمانی بسیار شدید من، فعلا برگزار نمی‌شود.

اموزش رایگان خیریه ها و سمن‌ها NGO

در یک دوره‌ی آموزشی برای مهرورزان آماده‌ام. این دوره رایگان است. برای کارکنانِ خیریه‌ها و سمن‌ها (NGO-سازمان‌های مردم نهاد) دوره ی آموزشی مدیریت زمان در نظر گرفته‌ام.

آموزش رایگان مدیریت زمان و برنامه ریزی برای خیریه ها NGO

اینجا را کلیک کنید

این دوره با توجه به محدودیت زمانی بسیار شدید من، فعلا برگزار نمی‌شود.

دورهمی های دوستانه

گاهی اوقات من دورهمی‌های دوستانه‌ای را با بهانه‌های مختلف همچون کتابخوانی، پیاده‌روی و کافه‌نشینی و تحلیل فیلم و.. برگزار می‌کنم که در آدرس زیر می‌توانید دراینباره اطلاعات بیشتری به دست بیاورید:

دورهمی‌های دوستانه

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: ۸ Average: ۴.۵]