کتابخانه زمان

آرشیو بزرگ و معرفی کتاب‌ها و مقاله‌ها با موضوع زمان،‌ مدیریت زمان، نظم‌شخصی و برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری و رشد فردی و… در قالب داستان، رمان، زندگی‌نامه، سفرنامه، فسلفی، مهارت‌های فردی، خودآموز و خودیاری و….

برای دیدن تمامی کتاب‌هایی که فقط در زمینه ی مدیریت زمان هستند می‌تواند روی عکس بالا (یا اینجا کلیک کنید) و یا اینکه روی هر کتابی که در ادامه می‌بینید، کلیک کنید و همان کتاب را مشاهده کنید.

کتاب‌های خوب و مفید کتابخانه زمان

به عنوان مربی و مدرس زمان تلاش می‌کنم افزون بر معرفی کتاب‌های ویژه مدیریت زمان، برخی دیگر از کتاب‌هایی که می‌خوانم یا مطالعه‌ی آنها را برای داشتن مدل ذهنی بهتر در زندگی مفید می‌دانم (مثل زندگینامه‌ها) اینجا معرفی کنم. برای مشاهده‌ی لیست همه‌ی کتاب‌ها روی عکس بالا و دیدن هر کتاب روی نوشته‌ی پایین کلیک کنید.

مقاله، یادداشت و ترجمه های مرتبط با مدیریت زمان در کتابخانه زمان

در این بخش از کتابخانه‌ی زمان، شما می‌توانید مقاله‌ها، یادداشت‌ها و ترجمه‌های گوناگون مرتبط با مدیریت زمان را بخوانید. این بخش توسط تیم ترجمه‌ی مدرسه‌ی زمان یا برگرفته از سایت‌های معتبر دیگریست که اجازه انتشار محتوا را داده‌اند. برای مشاهده‌ی کلیه مقاله‌ها رو عکس بالا و یا خواندن هر مقاله روی هر نوشته‌ی پایین کلیک کنید.

برای دانلود فایل PDF و پاورپوینت (اسلاید – PPT) مقاله‌ها و یادداشت‌ها و ترجمه‌های منتشر شده اینجا را کلیک کنید. این فایل‌ها به صورت رایگان قابل دانلود هستند.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 1 Average: 5]