مشاوره و آموزش مدیریت زمان – جلسه ۱۰۰ دقیقه‌ای

جلسه مدیریت زمان

مدیریت زمان از آن مهارت‌های لازمِ هر کسی است که می‌خواهد طعم شیرین موفقیت را مزه کند، از فرصتِ زندگی حداکثر استفاده را ببرد، برای آرزوها و رویاهایش تلاشی درست و کافی داشته باشد و در پایان هر روز و هر سال لذت حسِ رضایت را درون خود احساس کند. خیلی از ما برای اینکه به این مرحله برسیم، خیلی تلاش می‌کنیم (یا قبلا تلاش می‌کردیم) اما بنا به هر دلیلی موفق نمی‌‌شویم زمان خود را مدیریت کنیم.

انگار یک جای کار ایراد دارد، انگار برایمان دشوار است ثانیه‌ها را در اختیار بگیریم و به کارهای خود برسیم. یک‌جورایی همیشه احساس کمبود وقت داریم و کلی کار تلنبار شده روی هم. قصد دارم در  یک جلسه خصوصی آموزشی برای زمان‌جویان و علاقمندانی که دوست دارند بر زمان و زندگی خود تسلط بیشتری داشته باشند و بهره‌وری و رضایت خود را افزایش بدهند، گفتگو و بررسی مسئله و ارائه راهکاری را داشته باشم. با این جلسه در ادامه بیشتر آشنا خواهید شد.

آیا شما هم احساس می‌کنید مشکل مدیریت زمان دارید و وقت کم می‌آورید؟

مشکلات و پرسش‌های احتمالی

 • چرا همیشه وقت کم می‌آید؟
 • چگونه می‌توانم زمان خود را مدیریت کنم؟
 • چطوری به همه‌ی کارهای خودم مثل مطالعه، ورزش، استراحت و… برسم؟
 • کارهای خانه همیشه می‌مانند و من مانده‌ام و کوهی از کارهای تلنبار شده روی هم، چه موقع و چطوری باید به این‌ها رسیدگی کنم؟
 • دانشجو یا پشت کنکوری هستم، حجم درس‌های من زیاد است و نمی‌دانم چگونه باید زمان مطالعه خودم رازیاد کنم یا در زمانی که دارم مطالعه بهتری داشته باشم.
 • چرا در شرکت و سازمان ما همه احساس می‌کند زمان کافی برای انجام پروژه‌ها و کارها کافی نیست و اصولا ما در دقیقه نود مشغول جمع‌کردن کارها هستیم؟

احتمالا این‌ها هم برای شما آشنا هستند. این روزها به واسطه پیچیدگی کار و زندگی، تنوع اهدافی که داریم و نابلد بودن ما در اولویت‌بندی و استفاده بهتر از زمان می‌شود گفت همه‌ی ما گرفتار این گونه سوالات یا بهتر بگویم درد و دل‌ها هستیم. خب چاره کار چیست و چکار باید کرد؟ اجازه بدهید اول خودم را معرفی کنم.

معرفی کوتاه

عکس سجاد سلیمانی - جلسات صد دقیقه‌ای مشاوره گفتگو و راهنمایی.

من سجاد سلیمانی هستم، مربی و مدرس مدیریت زمان. کار حرفه‌ای و شبانه‌روزی من شده مطالعه درباره زمان، مدیریت زمان، افزایش بهره‌وری شخصی و  اینکه چطور در کمترین زمان ممکن بیشتر کارها را انجام بدهیم یا کاری که می‌کنیم با کیفیت و درست و حسابی باشد. (درباره من بیشتر بخوانید)

من همه‌ی شاگردان و علاقمندان به دوره‌های آموزشی زمان و مدیریت زمان را در یک کلمه‌ی جدید دسته‌بندی می‌کنم: زمان‌جو. (اگر دوست دارید بیشتر بدانید که زمان‌جو کیست و زمان‌جویان چه ویژگی‌هایی دارند، کلیک کنید). اینکه اینجا هستید و در حال مطالعه این متن، یعنی شما هم به بحث مدیریت زمان علاقمند شده‌اید و می‌خواهید بهتر از قبل از فرصت زندگی استفاده کنید و دستاوردهای همراه با رضایتی داشته باشید، در نتیجه شما را هم می‌توان زمان‌جو نامید. هدف ما اینجا این است که بهترین تکنیک‌ها و روش‌های مدیریت زمان را یاد بگیریم و من وظیفه و رسالت خود می‌دانم که در این راه همراه و حامی شما باشم.

ایده جلسه ۱۰۰ دقیقه‌ای چگونه شکل گرفت؟

من گفتگو و مشورت با آدم‌ها را دوست دارم و اینکه در میان یک گفتگو با موضوعی مشخص، راهکارهایی ارائه می‌شود که می‌تواند زندگی کسی دیگر را تغییری حتی کوچک بدهد، برای من یک مشوق بسیار بزرگ است. یک‌سری دوره‌های آموزشی مجازی و حضوری برگزار کرده‌ام، این دوره‌ها خوب بودند و خودم حس رضایت دارم  اما یک مسئله‌ای در دوره‌های حضوری وجود دارد که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

یکی ویژگی دوره‌های آموزشی جمعی این است که یکسری مطالب روتین برای چند نفری که در دوره هستند اراده می‌شود. بسیاری از افراد در همین دوره‌های آموزشی پاسخی برای سوالات خود پیدا می‌کنند و با تمرین و پشتکار می‌توانند راه خودشان را کشف کنند.

اما بسیاری دیگر تمایل دارند محتوای کاملا خصوصی، متناسب با خودشان را دریافت کنند. به طور ویژه در یک بازه‌ی زمانی مشکل و مسئله‌ای که دارند مطرح شده و پس از بررسی راهکاری مناسب حال و روز و شرایط خودشان دریافت کنند. به همین دلیل بسیاری از دوستان در شبکه‌های اجتماعی و جمع‌های کاری و دوستانه‌ای، سوالات خاص خودشان و شرایط‌شان را مطرح می‌کنند و تلاش دارند با ارائه یک راهکار و سرنخ‌هایی بتوانند رشد بهتری را تجربه کنند و زندگی خودشان را تغییری مثبت بدهند. 

اینجا بود که تصمیم گرفتم در سال جاری تعدادی جلسات ویژه‌ی گفتگویی-مشاوره‌ای-آموزشی که به صورت کاملا خصوصی برگزار می‌شود را در برنامه‌هایم بگنجانم و به عنوان یک محصول در اختیار علاقمندان قرار بگیرد

این جلسه برای چه کسانی مفید است؟

جلسات مشاوره و گفتگو برای چه کسانی مفید است؟

اگر به هر دلیلی شما احساس می‌کنید وقت‌تان تلف می‌شود یا از زمان خود به خوبی نمی‌توانید استفاده کنید، این جلسه برای شما مفید خواهد بود. جلسات برای همه‌ی کسانی که دغدغه‌ی رشد و پیشرفت دارند و علاقمند هستند که با تکنیک‌های به روز مدیریت زمان، بتوانند بهره‌وری و کیفیت کار خود را افزایش دهند، بر خود مسلّط شوند و بسیاری از برنامه‌های جدید خود را دنبال کنند یا اهداف و برنامه‌های قبلی خود را از صندوقچه‌ی ذهن بیرون بیاورند و را با جدیت بهتری به سرانجام برسانند. و کسانی که…

کسانی که اهمال‌کار هستند و به دلایل مختلف، کارهایی که در ذهن دارند به عقب می‌افتد.کسانی که احساس می‌کنند وقت زیادی از آنها تلف می‌شود و مدیریت زمان ندارند.

کسانی که نمی‌دانند مدیریت زمان چیست و علاقمند هستند در مورد مدیریت صحیح زمان و تکنیک‌های آن بیشتر بدانند.

کسانی که برنامه و هدفی برای زندگی خود ندارند و علاقمند هستند که برنامه و هدفی برای زندگی خود داشته باشند.

کسانی که برنامه و هدفی را برای زندگی خود در نظر دارند اما نتوانسته‌اند آن را اجرایی کنند و دوست دارند راهی برای رسیدن به آن و دنبال کردنش بیابند.

دوستانی که یک‌سری برنامه، هدف و دوره‌های دلخواه را همیشه در ذهن‌شان دارند اما فرصت کافی برای پیگیری آنها برایشان مهیا نمی‌شود و نمی‌دانند چرا.

فرقی نمی‌کند در چه جایگاهی هستی‌ (منشی شرکت یا مدیرعامل آن، کنکور اول زندگی داری یا کنکور تحصیلات عالیه، مهندس معمار هستی یا پزشک، وکیل هستی یا مشاور، خانه‌دار هستی یا مغازه‌دار) همین که احساس اتلاف وقت و ناتوانی در استفاده بهینه از ساعات روز را در خود می‌بینی لازم است که برای رشد فردی خود سرمایه‌گذاری کنی…

کسانی که معتاد شبکه‌های اجتماعی (مثل اینستاگرام، تلگرام و توئیتر و…) و یا تلویزیون و یا بازی‌های کامپیوتری و موبایلی هستند و زمان خیلی زیادی را صرف آنها می‌کنند و عملا عمرِ گران‌بهای خود را پای آنها ریخته‌اند.

اگر همیشه تلاش می‌کنی اما وقت برای ورزش یا تفریح یا سفر را نداری!

کسی که معتقد است مطالعه زمان می‌خواهد و او زمانش را ندارد یا زمانش مهمتر از آن است که بخواهد مطالعه کند. یا اینکه نمی‌تواند برنامه‌های درسی و مطالعاتی خود را پیگیری کند.

خلاصه هرکسی که این فکر طلایی و ارزشمند به ذهنش رسیده که من وقت ندارم یا چرا زمان من کم است؟ چرا وقت من تلف می‌شود؟ چگونه از زمان استفاده بهتری ببرم؟.

قرار است در این یک جلسه ۱۰۰ دقیقه چکار کنیم؟

اجازه بدهید همین ابتدا عرض کنم که من خم‌ رنگرزی به همراه خودم ندارم تا کسی که مراجعه می‌کند را طی ۱۰۰ دقیقه به انسانی جدید تبدیل کنم و همه‌ی ابعاد زندگی او را تغییر بدهم. این را از من قبول کنید که هرکسی که تغییر و تحول یکباره و دائمی و رشد فوق‌العاده سریع را به شما وعده می‌دهد، در حال کاسبی کردن و دمیدن در بوق بازاریابی خود است تا این صدا را به گوش کسانی برساند که «همیشه عجله دارند» اما نمی‌رسند، کسانی که همیشه دلشان می‌خواهد به طور خیالی رشد کنند و در دنیای واقعی در جا می‌زنند.

من به اثر مرکب در طول زمان باور دارم. انجام کارهای کوچک، حداقلی و درست اما به صورت تکراری در یک بازه‌ی زمانی طولانی، این کار معجزه می‌کند. من به شناخت درست مسئله و صرف وقت بسیار کافی برای شناخت مشکل و سپس به کار گرفتن راه‌کاری ساده برای حل آن بسیار باور دارم و به همین دلیل در این جلسات این باور و منش خود را به کار خواهم گرفت تا یک ۱۰۰ دقیقه‌ی خاطره‌انگیز را رقم بزنیم و به عنوان یک نقطه‌ی شروع همیشه در ذهن خود داشته باشیم.

سه هدفی که در جلسات صددقیقه‌ای دنبال می‌کنیم

بر اساس همین دلایل جلسه‌ی ۱۰۰ دقیقه‌ای به سه بخش اصلی و مهم تقسیم‌بندی و اجرا خواهد شد:

قسمت اول: 

با هم گپ می‌زنیم. گپی دوستانه و صمیمی و صادقانه از زندگی، کار، گذشته، چشم‌اندازی که از آینده داریم، از حسرت‌ها و آرزوها، از نقاط قوت و ضعف، از تجربه‌های متنوعی که داشته‌ایم یا تجربه‌هایی که علاقمندیم بسویشان برویم. این قسمت را من خیلی دوست دارم. آدم‌ها خودِ خودشان هستند، بدون هیچ نقابی، آمده‌اند که از خودِ خودشان بگویند. درد و دل می‌کنند، غر می‌زنند، گاهی اشک می‌ریزند و گاهی خنده‌ای از ته دل. گاهی هم به حسرت‌هایشان می‌رسند و آهی از ته دل می‌کشند. از خودشان شکایت می‌کنند از رییس یا خانواده یا کار یا گوشی موبایل.  هرچه هست، زمان به لذت تمام می‌گذرد.

به قول دکتر هلاکویی «تمام هنر زندگی در این است که در من چه می‌گذرد، آن زمان که جهان در گذر است» ما در این بخش به صورت کاملا شفاف، صادقانه، صمیمی و با حسن اعتماد گفتگو خواهیم کرد و لذت یک گفتگوی دوستانه و هم‌دلانه را تجربه می‌کنیم تا به این درک برسیم که در ما چه می‌گذرد ولی جهان اطراف ما در گذر است. بعد از شناخت کلی که بدست آوردیم می‌رویم سراغِ بخش دوم جلسه…

قسمت دوم:  

مسئله‌ی خود را کالبدشکافی می‌کنیم. مثل این پزشکی قانونی، فرض می‌کنیم که مشکل ما یک کالبدی دارد، یک جسمی دارد، می‌گذاریم روی میز، ضمن چای یا قهوه خوردن کالبدشکافی‌اش می‌کنیم. من کنارتان می‌ایستم و شما وارد مسئله‌ی خود می‌شوید و آن را واکاوی می‌کنید و از نو دیدن را تجربه می‌کنیم. شاید این جمله‌ی معروف را از آبرهام لینکلن شنیده باشید که روزی گفته بود:  

اگر هشت ساعت برای خرد کردن یک درخت وقت داشتم، شش ساعت آن را صرف تیز کردن تبرم می کردم.

آبراهام لینکلن

ما هم تا دقایق نهایی که ممکن باشد، به بررسی مسئله می‌پردازیم و آن را از ابعاد گوناگون می‌بینیم، این دیدن دوباره و چندباره معجزه می‌کند. در این بررسی‌ها برخی از مواردی که تلاش می‌کنیم به آن‌ها بپردازیم این‌ها هستند: تصوری که از زندگی و کار داریم، مدل ذهنی و پارادایم‌های ذهنی‌ای که ما با آنها مشغول زیستن هستیم، ترس‌ها و تجربه‌های تلخ و شیرینی که داریم، نقاط ضعف و قوت (مشهود)، دزدانِ زمانِ هر کسی به صورت جداگانه، میزان انرژی روزانه، توقع و انتظاری که از خود و کار خودش دارد، اهمال‌کاری‌ها و وقت‌های بیهوده‌ای که هر کسی در زندگی خودش می‌تواند داشته باشد،و…..  وقتی که خوب مسئله‌ی خود را دیدیم و شناختی به نسبت خوب از آن به دست آوردیم، می‌رویم سراغ گام نهایی…

قسمت سوم:

در پایان چند راه‌حل بسیار ساده برای اجرا در نظر می‌گیریم. من به قدرتِ اصلِ سادگی معتقدم. همانطوری که در بالا گفتم جادوجنبل نمی‌دانم و چوب جادویی هم ندارم و خم رنگرزی هم جایی با خودم نمی‌برم تا معجزه کنم و یک نفری را یکهویی تغییر بدهم و آدمی جدید بسازم. بر همین اساس باور دارم که چند راه حل بسیار ساده که در طول زمان بلند مدت اجرا بشود، تاثیر فوق‌العاده‌ای از خود بجا می‌گذارد.

یک چیزی در مایه‌های معجزه. کسانی که در دوره‌ها و کلاس‌های من شرکت می‌کنند و کرده‌اند، به خوبی می‌دانند که من به اصل بازه‌ی زمانی بلند مدت ایمان دارم و آن را آموزش می‌دهم و حرف‌ها و تمرین‌ها و راه‌حل‌های خودم را هم بر اساس همین اصل ارائه می‌کنم.

فایل صوتی – چرا فرمول‌های ساده؟

سادگی راز موفقیت در مدیریت زمان و تکنیک‌های آن - جلسه مشاوره و آموزش

در این فایل صوتی توضیح داده‌ام که چرا به فرمول‌های ساده باور دارم؟

مدت زمان فایل: ۵:۱۶

دانلود این فایل صوتی

آنلاین یا حضوری؟

جلسات به هر دو صورت برگزار می‌شود، برای زمان‌جویانی که تهران تشریف دارند و این امکان را دارند که در جلسات به صورت حضوری شرکت کنند، جلسه ۱۰۰ دقیقه‌ای حضوری برگزار خواهد شد.

برای دوستانی که خارج از تهران هستند و یا نمی‌توانند به صورت حضوری تشریف بیاورند، جلسات به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. (تماس صوتی و ویدیویی)

قبل از‌ آمدن به جلسه چکار کنیم؟

قبل از جلسه از خودتان بنویسید

تقریباً هیچ‌کار سختی ندارید، فقط پیشنهاد می‌کنم برای استفاده بهتر از زمان جلسه، شما چند ساعتی وقت بگذارید، به خودتان، مشکل و مسئله‌ای که احساس می‌کنید و کارهایی که انجام شده یا نشده فکر کنید و تا می‌توانید درباره‌ی آنها بنویسید. این کار کمک می‌کند شما با ذهنی ساختارمند و دقیق‌تر حاضر شوید. 

چند روز قبل از جلسه این کارها لازم است:

 • شما یک رزومه از خودتان برای من ارسال می‌کنید
 • من چندسوال می‌پرسم و شما به آنها پاسخ می‌دهید
 • یک تست روانشناسی خدمتِ شما ارسال می‌کنم، نتیجه‌اش را برای من ارسال می‌کنید.

این‌ها برای این است که با حداکثر اطلاعاتِ اولیه جلسه را شروع کنیم. بهتره کاغذ و خودکار همراه‌تان باشه، چون من اهل مشق گفتن و تمرین دادن هستم 😉

توضیحی درباره‌ی مدت زمانِ جلسه و محل برگزاری آن

چرا صد دقیقه؟

درباره مدت زمان جلسه و اینکه چرا ۱۰۰ دقیقه؟ : توجه داشته باشید که نرمِ زمانی جلسات مشاوره تک به تک بین ۴۵ دقیقه تا یک ساعت متغیر است و بسیاری از مشاورین بین ۴۵ دقیقه تا ۶۰ دقیقه را به نسبت نوع کارشان تعیین کرده و قیمت‌گذاری می‌کنند.

با توجه به نوع موضوعی که داریم (مهارت مدیریت زمان که گره خورده به بسیاری از مسائل دیگر زندگیست) بر اساس تجربه به این نتیجه رسیده‌ام که به راحتی نمی‌شود در یک بازه زمانی کوتاه ۴۵ دقیقه تا یک‌ساعت سه هدف آشنایی با مخاطب، شناسایی و بررسی مشکل و ارائه راهکار را در پیش گرفت.

به همین دلیل مدت زمان جلسه خصوصی آموزشی را روی ۱۰۰ دقیقه برنامه‌ریزی کرده‌ام تا مخاطب فرصت کافی برای بیان دیدگاه‌ها، باورها و مشکلاتش را داشته باشد و من هم زمان کافی برای شناخت، پرسیدن و توضیح و آموزش هر راهکاری که ارائه می‌شود را بدست بیاورم تا خروجی نهایی جلسه یک حس رضایت از درک شدن و دیده‌شدن و بررسی مسئله و دریافت راهکار باشد.

هدفِ من تاثیرگذاری است، برای آنکه موثر باشیم باید فرصتِ کافی برای گفتگو به خودمان بدهیم. روشی که من تاکنون آموخته‌ام این است که باید دوست باشیم، گپ بزنیم و از خودمان بگویم تا نسخه‌ای منحصربه فرد برای ما پیچیده شود.

محل برگزاری جلسات صددقیقه‌ای

درباره‌ی مکان برگزاری جلسه من این دیدگاه را دارم که خیلی از ما نیاز داریم که یک محیط جدید آموزشی و یک فضای بهتری را تجربه کنیم و از کلاسی و آموزشی رسمی کمی دورتر باشیم و به اصل گفتگو و یادگیری بپردازیم.

به همین دلیل تصمیم گرفته‌ام در فضای جدید و گفتگومحور و صمیمی، جدای دغدغه‌های زندگی‌شهری و دور از فضای رسمی کلاسی و دفتری، در یک کافه دنج و برخوردار از یک منظره خوب طبیعی و شهری بنشینیم، از خود پذیرایی کنیم و درباره‌ی خودمان و مسائل و مشکلات صحبت کنیم و به راهکاری ساده و عملی و کاربردی برسیم. فکر می‌کنم این جلسه‌ی ۱۰۰ دقیقه‌ای بتواند در یک فضای آرام این اهداف را برآورده کند و تجربه‌ی دلپذیری را رقم بزند.

وقت و فرصت محدود…

وقت طلاست، قدر فرصت‌های آموزشی خود را بدانیم

ترجیح و علاقه‌ی من، دیدار و گفتگو با تعداد هرچه بیشتر دوستان و زمان‌جویان است. از این جهت و بنا بر میزان استقبال دوستان، این امکان وجود دارد که جلسات صددقیقه‌ای با هر یک از دوستان تنها یک‌بار تشکیل شود تا بتوانم در خدمت دوستان بیشتری باشم.

اگر فکر می‌کنید که برای در دست گرفتن زمان زندگی و پیگیری کارها و اهداف‌تان در طول روز و ماه و سال، رسیدن به سطح مطلوبی از بهره‌وری و حس رضایت از انجام کارها و برنامه‌ها نیازمند راهنمایی و آموزش هستید، و می خواهید با شیوه ای متفاوت از زمان و لحظه اکنون را درک کرده و زندگی متفاوتی را تجربه کنید ثبت نام کنید تا زمان دقیق جلسات تعیین شوند. (اگر جلسه فوری احتیاج دارید می‌توانید در آی‌دی تلگرام من ( @soleimaniSajad ) مطرح کنید.)

نظرات دوستان شرکت کننده

عادت ندارم نظراتِ دوستانِ شرکت کننده در جلسات خودم را منتشر کنم، اما داستانِ ریحانه خانم متفاوت بود… .

اگر علاقمند هستید…

گفتگو و مشاوره با سجاد سلیمانی مدرس و مربی مدیریت زمان

اگر شما هم دوست دارید که در این جلسه شرکت کنید و سه هدفِ گفتگو و بررسی مشکل و مسئله‌ای که با آن مواجه هستیم و مشاوره و گرفتن روش‌های کاربردی برای اجرا داشته باشید، با کلیک بر روی دکمه‌ی پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری آموزشی و رزرو جلسه مبلغی که قرار است روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید را پرداخت کنید و سپس فرم انتهایی را تکمیل کنید.

پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری آموزشی و رزرو جلسه‌ی حضوری ۱۰۰ دقیقه‌ای

پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری آموزشی و رزرو جلسه‌ی آنلاین ۱۰۰ دقیقه‌ای

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید از روش بالا برای پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری و رزرو جلسه استفاده کنید، می‌توانید به آدی‌دی من در تلگرام ( @soleimaniSajad ) پیام ارسال کنید. در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد و جلسه را برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

شماره کارت:

۶۲۷۳۸۱۱۱۰۶۵۸۶۳۶۲

بنام: سجاد سلیمانی – بانک انصار

یک نکته مهم برای تنبل‌ها و اهمال‌کاران درباره‌ی ثبت نام دوره:

امیدوارم این حرفِ مرا یک تمرین عملیاتی برای کنترل اهمال‌کاری و پشت‌گوش انداختن کارها در نظر بگیرید. یکی از هنرهای ما تنبل‌ها این است که می‌گویم «خوبه.. حالا بعدا ببینم چی میشه!» و این یعنی اون بعدا هیچ وقت فرا نمی‌رسد. گام مهم برای کنترل اهمال‌کاری و تنبلی این است که وقتی اطلاعات و انگیزه‌ی کافی داشتیم، فوراً عمل کنیم.

به همین دلیل توصیه می‌شود در صورتی که به مشاوره و آموزش نیازمند هستید (و به همین دلیل تا اینجای کار پیش آمده‌اید و این متن را خوانده‌اید) باور عملی بیشتری به این ضرب‌المثلِ خودمان داشته باشیم که «وقت طلاست» و در اولین فرصت برای آموزش و رشد خود اقدام کنیم. ماه‌های آینده فرصت خوبی برای فکر کردن به این است که «خوب شد رفتم حداقل یک دوره‌ی کوچک آموزش دیدم!» نه اینکه «ای کاش همون موقع می‌رفتم!»

تمرین کردن و عملیاتی کردن آموزش‌ها را برای روزهای آینده بگذاریم، نه همچنان تردید و دودلی برای شروع را….

ویدیو: من زودتر از شما می‌آیم تا حرف‌هایتان را مرور کنم:

تلاش می‌کنم قبل از اینکه همدیگر را ببینیم و گپ بزنیم، به جواب‌هایی که شما به سوالاتِ من فرستاده‌اید، فکر کنم و با ذهنی آمده جلسه را شروع کنیم. امید دومِ من این است که شما هم همین اندازه برای جلسه، گفتگو، یادگیری و اجرا جدی باشید.

جریمه برای کسانی که با تاخیر به جلسه می‌رسند – هم خودم و هم شما

جریمه تاخیر در رسیدن به جلسه

در فایل صوتی توضیح داده‌ام که این جلسه یک توافقنامه دارد، هریک از ما که با تاخیر به جلسه برسد، یک جریمه در نظر خواهیم گرفت. در این باره خیلی بیشتر و دقیق‌تر می‌توانید در مطلبی با عنوان «توافقی برای جریمه شدن به خاطر تاخیر و دیررسیدن» را مطالعه کنید.

مدت زمان این فایل: ۱:۴۶

دانلود این فایل صوتی

اگر علاقمند هستید در این جلسه شرکت کنید…

جلسه خصوصی برای گفتگو و یادگیری درباره‌ی مدیریت زمان

با کلیک بر روی دکمه‌ی پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری آموزشی و رزرو جلسه مبلغی که قرار است روی خودتان سرمایه‌گذاری کنید را پرداخت کنید و سپس فرم انتهایی را تکمیل کنید.

پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری آموزشی و رزرو جلسه‌ی حضوری ۱۰۰ دقیقه‌ای

پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری آموزشی و رزرو جلسه‌ی آنلاین ۱۰۰ دقیقه‌ای

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید از روش بالا برای پرداخت مبلغ سرمایه‌گذاری و رزرو جلسه استفاده کنید، می‌توانید مبلغ ۳۰۰۰۰۰ سیصدهزار تومان برای جلسات حضوری و مبلغ ۲۵۰۰۰۰ دویست و پنجاه هزار تومان برای جلسات ۱۰۰ دقیقه‌ای آنلاین به شماره کارت زیر واریز کنید و رسید آن را به آی‌دی تلگرام من ( @soleimaniSajad ) ارسال کنید. در اولین فرصت با شما تماس گرفته خواهد شد و جلسه را برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

شماره کارت:

۶۲۷۳۸۱۱۱۰۶۵۸۶۳۶۲

بنام: سجاد سلیمانی – بانک انصار

  با توجه به شرایطی که دارید، کدام شکل از جلسه را می‌توانید شرکت کنید؟

  .

  لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
  [Total: ۴ Average: ۴]