این گالری با هدف آموزش مدیریت زمان ایجاد شده است. زمان یکی از نامحسوس‌ترین مفاهیم زندگی ماست که از آغاز هستی تا پایان زندگی‌مان به شدت با آن گره خورده‌ایم.

در این گالری و بخش‌های مرتبط، تلاش می‌کنم علاوه بر تکنیک‌های مدیریت زمان و افزایش مهارت‌های کاربردی در زندگی و کارهای روزمره، نگاه و بینشی جدید از زمان را در زمان‌جویان عزیز مدرسه‌ زمان ایجاد کنم.

 در حال حاضر گالری زمان سه بخش دارد:.

یک) تلوزیون زمان یا تایم تی‌وی (TimeTV) : آرشیو فیلم‌ها، کلیپ‌ها و ویدیو‌های آموزشی-انگیزشی. در این بخش تلاش می‌کنم برای علاقمندان محتوای ویدیویی کوتاه و بلندی را تهیه کرده و در اختیار دوستان عزیز قرار بدهم.

دو) رادیو مدیریت زمان: مجموعه‌ی فایل‌های صوتی و پادکست‌های مرتبط با مدیریت زمان و مصاحبه‌ها، گفتگوها و روخوانی از مقالات و کتاب‌های مرتبط

سه) رخِ زمان: عکس‌ها و طراحی‌ها و تصاویر مرتبط با زمان، مدیریت زمان، نظم‌شخصی..در ادامه می‌توانید آخرین نوشته‌ها و مطالب ارسال شده برای هر بخش را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر لینک وارد آن خواهید شد.

در ادامه آخرین مطالب منتشر شده در هر بخش را خدمت شما معرفی می‌کنم. به هر بخشی که علاقمند بودید مراجعه کنید و مطالب ارائه شده را با حوصله‌ی بیشتری دنبال کنید.

یکی از بخش‌های مهم سایتِ من «کتابخانه زمان» است که البته به صورت مستقیم زیرمجموعه‌ی گالری زمان نیست. اما با توجه به اهمیت این بخش و دسترسی دوستان علاقمند به مطالعه‌ی کتاب و مقاله آدرسی دسترسی به این کتابخانه را اینجا قرار می‌دهم:

ثبت نام در سایت

لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید

Please wait…

با سپاس از ثبت نام شما

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 3 Average: 5]