گالری زمان

بزرگ‌ترین آرشیو عکس، صدا و فیلم‌های زمان

 این گالری با هدف آموزش مدیریت زمان ایجاد شده است. زمان یکی از نامحسوس‌ترین مفاهیم زندگی ماست که از آغاز هستی تا پایان زندگی‌مان به شدت با آن گره خورده‌ایم. در این گالری و بخش‌های مرتبط، تلاش می‌کنم علاوه بر تکنیک‌های مدیریت زمان و افزایش مهارت‌های کاربردی در زندگی و کارهای روزمره، نگاه و بینشی جدید از زمان را در زمان‌جویان عزیز مدرسه‌ زمان ایجاد کنم.

 در حال حاضر گالری زمان سه بخش دارد:.

یک) تلوزیون زمان یا تایم تی‌وی (TimeTV) : آرشیو فیلم‌ها، کلیپ‌ها و ویدیو‌های آموزشی-انگیزشی. در این بخش تلاش می‌کنم برای علاقمندان محتوای ویدیویی کوتاه و بلندی را تهیه کرده و در اختیار دوستان عزیز قرار بدهم.

دو) رادیو مدیریت زمان: مجموعه‌ی فایل‌های صوتی و پادکست‌های مرتبط با مدیریت زمان و مصاحبه‌ها، گفتگوها و روخوانی از مقالات و کتاب‌های مرتبط

سه) رخِ زمان: عکس‌ها و طراحی‌ها و تصاویر مرتبط با زمان، مدیریت زمان، نظم‌شخصی..در ادامه می‌توانید آخرین نوشته‌ها و مطالب ارسال شده برای هر بخش را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر لینک وارد آن خواهید شد.

تلوزیون زمان

رادیو مدیریت زمان

رخ زمان - گالری و آرشیو بزرگ عکس و نقاشی و کاریکاتور با موضوع زمان و مدیریت زمان

رخ زمان

بزرگ‌ترین آرشیو عکس‌ها و تصاویر و نقاشی‌ها با موضوع زمان

.

آیا امکان مشاهده‌ی زمان را مشاهده کرد؟

معنای زمان در زندگی عادی و روزمره ما چیست؟

چه تصویری از اتلاف و نابودی زمان در ذهن دارید؟

به نظر شما خانواده‌ها، سازمان‌ها و مردم کشورهای منظم چگونه ارزش زمان خود را حفظ می‌کنند؟

در بخش رُخ زمان قصد داریم به تصاویر و نقاشی‌ها و طرح‌هایی نگاه کنیم که تا حدودی بتوانند این سوالات را در ذهن ما ایجاد کنند. زمان مفهومی بسیار انتزاعی و غیرقابل لمس است که از لحظه‌ی شروع هستی تا پایانِ زندگی‌مان با آن سروکار داریم. بهتر است کمی به تماشای زمان بنشینیم…

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 1 Average: 5]