این گالری با هدف آموزش مدیریت زمان ایجاد شده است. زمان یکی از نامحسوس‌ترین مفاهیم زندگی ماست که از آغاز هستی تا پایان زندگی‌مان به شدت با آن گره خورده‌ایم.

در این گالری و بخش‌های مرتبط، تلاش می‌کنم علاوه بر تکنیک‌های مدیریت زمان و افزایش مهارت‌های کاربردی در زندگی و کارهای روزمره، نگاه و بینشی جدید از زمان را در زمان‌جویان عزیز مدرسه‌ زمان ایجاد کنم.

 در حال حاضر گالری زمان سه بخش دارد:.

یک) تلوزیون زمان یا تایم تی‌وی (TimeTV) : آرشیو فیلم‌ها، کلیپ‌ها و ویدیو‌های آموزشی-انگیزشی. در این بخش تلاش می‌کنم برای علاقمندان محتوای ویدیویی کوتاه و بلندی را تهیه کرده و در اختیار دوستان عزیز قرار بدهم.

دو) رادیو مدیریت زمان: مجموعه‌ی فایل‌های صوتی و پادکست‌های مرتبط با مدیریت زمان و مصاحبه‌ها، گفتگوها و روخوانی از مقالات و کتاب‌های مرتبط

سه) رخِ زمان: عکس‌ها و طراحی‌ها و تصاویر مرتبط با زمان، مدیریت زمان، نظم‌شخصی..در ادامه می‌توانید آخرین نوشته‌ها و مطالب ارسال شده برای هر بخش را مشاهده کنید. با کلیک بر روی هر لینک وارد آن خواهید شد.

در ادامه آخرین مطالب منتشر شده در هر بخش را خدمت شما معرفی می‌کنم. به هر بخشی که علاقمند بودید مراجعه کنید و مطالب ارائه شده را با حوصله‌ی بیشتری دنبال کنید.

تلوزیون زمان

در این بخش، من تلاش می‌کنم فیلم های آموزش‌های (ویدیویی) مرتبط با بحث مدیریت زمان و همچنین دیگر مطالب مرتبط (مثل مهارت‌های لازم) را خدمت شما عزیزان ارائه کنم. برای مشاهده‌ی همه‌ی فیلم‌ها دکمه زیر را بزنید:

رادیو مدیریت زمان

در این بخش به صورت ویژه مشغول تولید فایل‌های صوتی (پادکست) با محوریت موضوع مدیریت زمان و مهارت‌های لازم برای آن مثل برنامه‌ریزی، رسالت شخصی و هدف گذاری و.... هستم. برای شنیدن همه‌ی این فایل‌ها دکمه زیر را فشار دهید:

آخرین فایل‌های صوتی منتشر شده در رادیو:

رخ زمان

رخ زمان آرشیوی است از عکس‌ها و تصاویر و نقاشی‌ها با موضوع زمان و مدیریت زمان و البته تا جایی که بشود مهارت‌های مرتبط با مدیریت زمان. برای دیدن همه‌ی کارها روی دکمه زیر کلیک کنید:

آخرین مطالب منتشر شده در رخ زمان:

ثبت نام در سایت

لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید

Please wait…

با سپاس از ثبت نام شما

یکی از بخش‌های مهم سایتِ من «کتابخانه زمان» است که البته به صورت مستقیم زیرمجموعه‌ی گالری زمان نیست. اما با توجه به اهمیت این بخش و دسترسی دوستان علاقمند به مطالعه‌ی کتاب و مقاله آدرسی دسترسی به این کتابخانه را اینجا قرار می‌دهم:

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 3 Average: 5]