دزدان زمان - سارقان وقت - اتلاف وقت

سارقان و دزدان زمان | چه چیزهایی و چه کسانی وقت ما را تلف می‌کنند؟

وقتی از مدیریت زمان یا time management صحبت می‌کنیم، یکی از مباحث بسیار اصلی این است که چه چیزهایی و چه کسانی و چه کارهایی وقت ما را تلف می‌کنند؟ ( که اصطلاحا و به صورت استعاره آن‌ها را سارقان دزدان زمان معرفی می‌کنیم).

قصد دارم در این بخش به صورت ویژه و متمرکز تقریبا کامل‌ترین پکیج آموزشی رایگان در این زمینه را خدمت شما «زمان جویان» عزیزم ارائه کنم. تمامی محتوای آموزشی ارائه شده رایگان است و رایگان باقی خواهد ماند.

باعث افتخار است و حمایت ویژه‌ای از من می‌کنید اگر بتوانید این محتوای آموزشی را به دست ِ دوستان و عزیزانتان برسانید تا آنها هم مراقب تلف شدن وقت‌شان باشند.

این محتوای آموزشی را به مرور ضبط کرده و اینجا منتشر خواهم کرد. کامنت‌ها و نظرات شما باعث غنی‌تر شدن بحث و تولید محتوای آموزشی بهتری خواهد شد. در انتهای صفحه می‌توانید دیدگاه خودتان درباره‌ی هر فایل را بنویسید.

چند وقت قبل چند فایل صوتی را به همین نام منتشر کرده بودم، پیشنهاد می‌کنم سری به آن بزنید:

مدرس دوره: سجاد سلیمانی

این محتوای آموزشی را من سجاد سلیمانی برنامه ریزی و تولید می‌کنم. شغل من این است: مربی، مدرس و پژوهشگر مدیریت زمان.

سجاد سلیمانی مربی و مدرس مدیریت زمان - مدرسه زمان

تلاش من این است که یک محتوای ارزشمند برای شما مخاطبان گرامی تهیه و تولید کنم و شما را از سایر دوره‌های آموزشی در این زمینه بی‌نیاز کرده باشم.

من برای برنامه‌ریزی بهتر کارها و انجام پروژه‌های تخصصی آموزشی-پژوهشی مدیریت زمان در حال راه‌اندازی «مدرسه زمان» هستم. درباره‌ی من می‌توانید بیشتر بخوانید.

نکته) قبل از شروع به یادگیری باید بدانیم!

معرفی دوره‌ی جامع آموزش مدیریت زمان و تکنیک‌های آن

همه‌ی این محتوایی که در این بخش از سایت دریافت خواهید کرد، یکی از زیرمجموعه‌ها و زیربخش‌های آموزشی یک دوره‌ی جامع است.

در واقع می‌خواهم بگویم که من یک دوره‌ی آموزشی جامع و رایگان برای مدیریت زمان طراحی و تولید کرده‌ام و اینجا یکی از بخش‌های آن است. اگر علاقمند هستید که همه‌ی آموزش‌های مرتبط با مدیریت زمان را دریافت کنید، به آدرس زیر بروید:

دوره‌ی آموزش اصول مدیریت زمان و تکنیک‌های آن

دوره رایگان آموزش اصول مدیریت زمان و تکنیک های کاربردی آن – تخصصی و حرفه ای

چرا هرچی بیشتر یاد می‌گیریم کمتر تغییر می‌کنیم؟

در این فیلم آموزشی حدودا نیم ساعته تلاش کرده‌ام به این سوال پاسخ بدهم:

.

در این فیلم آموزشی درباره‌ی این صحبت کرده‌ام که چرا آموزش‌هایی که می‌بینیم، روی ما تاثیری ندارند؟  چرا یادگیری‌های ما تغییری در ما ایجاد نمی‌کنند؟  چگونه می‌توانیم یادگیری‌های خودمان را اثربخش و کاربردی کنیم و با تغییر کردن، هر روز یک مقدار بهتر شویم.   اطلاعات بیشتر درباره‌ این فیلم

تکرار برخی از مطالب سایت

اگر جزو خوانندگان ثابت سایت من باشید، متوجه این قضیه خواهید شد که برخی از مطالب ارائه شده در این بخش و داخل فایل‌های صوتی و ویدیویی قبلا جاهای دیگر هم اشاره شده بود.

با توجه به اینکه خواسته‌ام دوره‌ی دزدان زمان کامل باشد، در نهایت تصمیم گرفتم یک جمع‌بندی هم ارائه کنم تا اگر کسی فقط فایل‌های این دوره را دید، نگرش و نگاه جدیدی داشته باشد و بتواند گلیم خودش را از آب بیرون بکشد.

معرفی سارقان و دزدان زمان -(عوامل اتلاف وقت)-

در این قسمت به مرور فایل‌های آموزشی مرتبط منتشر خواهم کرد. فعلا می‌توانید یک فیلمی از گفتگوی من با مردم را ببینید که در آن پرسیده‌امک «چه چیزی یا کسی وقت شما را تلف می‌کند؟»، پاسخ‌های جالبی داده‌اند که پیشنهاد می‌کنم بشنوید:

آموزش مدیریت زمان – صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید. آموزش مدیریت زمان

لینک و آدرس کوتاه این مطلب:

http://zaman.link/dz

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: ۱ Average: ۵]