سرخط خبرها

بخش پرسش و پاسخ درباره‌ی مدیریت زمان

این بخش 

با هدف پاسخگویی به سوالات علاقمندان و زمان‌جویان گرامی درباره مدیریت زمان

راه‌اندازی شده است.

شما می‌توانید در این قسمت سوالات خود درباره‌ی مدیریت زمان، مهارت‌های فردی، نظم شخصی، افزایش بهره‌وری، نرم‌افزارهای مدیریت زمان و مسائل چالش‌ها و مشکلاتی که در اجرای تکنیک‌های مدیریت زمان داشتید و هر سوالی که فکر می‌کنید در حوزه «مهارت مدیریت زمان» می باشد، را مطرح کنید. تلاش می‌کنم در اسرع وقت به آنها پاسخ بدهم. 

بخش پرسش و پاسخ درباره‌ی مدیریت زمان با توجه به زمان محدودی که دارم مدیریت می‌شود. لذا خواهشمندم چند نکته را مدنظر قرار بدهید:

شرح کوتاهی از خودتان هم بنویسید. بین یک فرد مجرد و متاهل، شاغل دولتی یا فریلسنر (خویش‌فرما)، بیست ساله و چهل ساله، محصل یا مغازه‌دار یا خانه‌دار و… تفاوت وجود دارد. لطف کنید تا جایی که ممکن است خودتان را معرفی کنید تا با شناخت بهتر، امکان پاسخی دقیق فراهم شود.

سوالات خود را با شرح کامل و دقیق بنویسید. تا آنجایی که می‌شود سوال، مشکل و مسئله‌ی خود را شرح بدهید.

سوالات گنگ و کلی و بدون ساختار امکان پاسخگویی نـــدارند.

عنوان مناسب برای سوالات خود بنویسید. (هنگام نوشتن سوال بخش عنوان یا Title را با تیتر و عنوانی مناسب و چکیده‌ی سوال خود کامل کنید.)

دسته‌بندی مناسبی برای سوال خود انتخاب کنید. (برای هر سوال را می‌توانید یک دسته‌بندی جداگانه انتخاب کنید.) اگر از میان دسته‌بندی‌های موجود عنوانِ مناسبی برای سوال شما وجود نداشت، دسته‌بندی عمومی را انتخاب کنید.

 

.

.