این بخش با هدفِ مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات زمان‌جویان گرامی درباره‌ی مدیریت زمان، برنامه ریزی و نظم شخصی و… راه‌اندازی شده است.

شما می‌توانید در این قسمت سوالات خود درباره‌ی مدیریت زمان و تکنیک‌های آن، مهارت‌های فردی، نظم شخصی، افزایش بهره‌وری، نرم‌افزارهای مدیریت زمان و مسائل چالش‌ها و مشکلاتی که در اجرای تکنیک‌های مدیریت زمان داشتید و هر سوالی که فکر می‌کنید در حوزه «مهارت مدیریت زمان» می باشد، را مطرح کنید. تلاش می‌کنم در اسرع وقت به آنها پاسخ بدهم. 

قبل از نوشتن سوال یا درخواست مشاوره:

شرح کوتاهی از خودتان هم بنویسید. بین یک فرد مجرد و متاهل، شاغل دولتی یا فریلسنر (خویش‌فرما)، بیست ساله و چهل ساله، محصل یا مغازه‌دار یا خانه‌دار و… تفاوت وجود دارد. لطف کنید تا جایی که ممکن است خودتان را معرفی کنید تا با شناخت بهتر، امکان پاسخی دقیق فراهم شود.

سوالات خود را با شرح کامل و دقیق بنویسید. تا آنجایی که می‌شود سوال، مشکل و مسئله‌ی خود را شفاف شرح بدهید. سوالات گنگ و کلی و بدون ساختار امکان پاسخگویی نـــدارند.

اگر نیازمند مشاوره و آموزش جدی‌تر هستید، می‌توانید از جلسات خصوصی آموزشی-مشاوره‌ای صددقیقه‌ای که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود هم استفاده کنید. برای آشنایی با این جلسات و محتوای آن می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید. اگر آموزش سازمانی و تیمی مناسب شماست اینجا را کلیک کنید و همچنین اگر برای خیریه یا NGOهای غیرانتفاعی درخواست برگزاری کارگاه آموزشی دارید اینجا را کلیک کنید.

سوال خودتان را اینجا بنویسید:

اگر شما هم به مشاوره رایگان نیاز دارید، سوال خودتان را درباره‌ی مدیریت زمان در فرم زیر بنویسید و برای من ارسال کنید.

در ادامه لیست چند تا از مشاوره‌های رایگان ارائه شده را مشاهده می‌کنید. با کلیک روی هر کدام می‌توانید به محتوای آن دسترسی داشته باشید. این بخش رایگان است و رایگان هم باقی خواهد ماند:

آموزش مدیریت زمان - صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید.
لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 5 Average: 5]