سرخط خبرها

دانلود رایگان فایل های PDF و PPT پاورپوینت مدیریت زمان

در این نوشته تلاش می‌کنم کلیه فایل‌های پی‌دی‌اف PDF و پاورپوینت PPT با موضوع مدیریت زمان، تکنیک‌های مدیریت زمان، نظم‌شخصی، هدف و هدف‌گذاری، رسالت فردی، تعیین آرمان برای زندگی، منظم بودن، مدیریت زمان برای مطالعه و درس خواندن، مدیریت زمان در ترافیک و …. برای دانلود علاقمندان قرار بدهم.  دانلود رایگان فایل ها به صورت مستقیم است و به کلیک روی هر عنوان می‌توانید آن را دانلود کنید.

این فایل‌ها مربوط نوشته‌های سایت، ترجمه مقالات و یادداشت‌ها، تحقیقات و پایان‌نامه‌های دانشگاهی و… بعلاوه انواع تکنیک‌های مدیریت زمان و روانشناسی مهارت‌های فردی است که به مرور تکمیل خواهد شد.

این نوشته به مرور تکمیل شده و آخر نوشته‌ها و فایل‌ها در آن به روزرسانی می‌گردد.

مرکز دانلود فایل‌های پی‌دی‌اف PDF و PPT پاورپوینت اسلاید و ورد WORD مدیریت زمان - کتاب، مقاله یادداشت و ترجمه - دانلود رایگان فایل

دانلود مستقیم فایل‌های پی‌دی‌اف PDF و پاورپوینت PPT و اسلایدها

برای دانلود رایگان فایل، روی عنوان آن کلیک کرده و Save as یا Save link as را انتخاب کنید.

 دانلود مستقیم فایل PDF متن مقاله چرا مدیریت زمان زندگی ما را خراب می‌کند؟

برای مطالعه‌ی مطلب مربوط به این فایل می‌توانید به این نوشته مراجعه کنید. این مقاله توسط الیور برکمن نویسنده خوب گاردین نوشته شده است.

.

دانلود رایگان فایل PDF  تکنیک ساعت دیدار

دانلود مستقیم فایل پاورپوینت PPT و اسلاید تکنیک ساعت دیدار

این تکنیک فوق‌العاده برای مدیریت زمان شما در جلسات، ملاقات و دورهمی‌های رسمی و خودمانی که با دوستان، اعضای فامیل و خانواده و همکاران خودتان دارید، کاربردی و مفید است. ساده اما کاربردی. برای مطالعه عمیق‌تر و شنیدن فایل‌های صوتی و ویدیویی می‌توانید به صفحه‌ی اصلی تکنیک ساعت دیدار مراجعه کنید.

.

دانلود مستقیم PDF متن یادداشت ترجمه شده پنج (۵) دلیل برای آنکه یک سحرخیز افراطی باشید

این مقاله توسط تیم مدرسه زمان ترجمه شده و در وب‌سایت سجاد سلیمانی منتشر شد. برای دیدن نوشته منتشر شده مرتبط با این فایل اینجا کلیک کنید. در این مقاله آقای کورد بیلافر که فوربس منتشر شده و دلایلی برای سحرخیزی افراطی (خیلی خیلی زود) را برای ما می‌شمارد. آیا شما هم به سحرخیزی علاقمند هستید؟

.

دانلود رایگان فایل PDF آموزش مدل ذهنی

یکی از بهترین متن‌هایی که در زندگی‌ام مطالعه کرده‌ام این نوشته بوده است. پیشنهاد می‌کنم علاوه بر دانلود آن را چاپ (پرینت) کنید و همیشه به عنوان یک جزوه آموزشی مرور کنید. برای دیدن عکس‌های مربوط به آن و توضیحات دیگر به آدرس اصلی نوشته مدل ذهنی مراجعه کنید.

.

دانلود مستقیم اسلاید‌های پاورپوینت PPT وبینار مدل ذهنی منتهی به مدیریت زمان (و این فایل)

یکی از اسلایدهای آموزش آنلاین مدل ذهنی و تمرین‌های لازم برای رسیدن به مدیریت زمان که به همت دوستان عزیز برگزار شده بود . برای آشنایی بیشتر و دقیق‌تر با مفهوم مدل ذهنی کلیک کنید.

.

دانلود فایل PDF مقاله بسیار خوب آفات متدولوژیک تفکر در ایران

یک مقاله بسیار عمیق نوشته دکتر محمود سریع‌القلم استاد دانشگاه شهید بهشتی که سال‌هاست درباره‌ی توسعه ایران می‌نویسد. در این مقاله هفت آفت متدولوژیک ایرانیان را دسته‌بندی کرده‌اند که یکی از آنها مربوط به زمان است و با عنوان «اصل ضعف در توجه به زمان» در بین ایرانیان بررسی شده است. برای دیدن نوشته اصلی و مرتبط با این مقاله بعلاوه دست‌نوشته‌ها و یادداشت‌برداری من از روی تمام این مقاله (حدود ۱۹ صفحه) می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

.

دانلود فایل PDF و نسخه کامل کتاب  مدیریت زمان برایان تریسی (به زبان انگلیسی)

یکی از بخش‌های مهم سایت کتاب‌خانه زمان است که در آن انواع مقالات کتاب‌های مرتبط با موضوع زمان، مدیریت زمان، تکنیک‌های مدیریت زمان و کلیه‌ی مهارت‌های منتهی به مدیریت زمان مثل نظم، تصمیم‌گیری و… منتشر می‌شود. نسخه‌ی اصلی کتاب آقای برایان تریسی هم در این پست منتشر شده بود. برای دیدن سایر کتاب‌ها و مقالات می‌توانید به صفحه‌ی نخست کتاب‌خانه‌ی زمان مراجعه کنید.

.

دانلود مستقیم فایل PDF یادداشت:  بی‌سوادی مدرن دیجیتال متن اصلیمتن بعلاوه اضافات

یک یادداشت از دکتر شروین وکیلی درباره‌ی معضل بی‌سوادی در دنیای مدرن امروز به ویژه در شبکه‌های اجتماعی (سوشال مدیاها) که قبلا فایل صوتی آن در رادیو مدیریت زمان در این آدرس منتشر شده بود که می‌توانید آن را بشنوید.

.

 

.

.

.

.

.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.