سرخط خبرها

چه می‌بینی؟ (تفاوت فکرکردن با نوشتن)

در مطلب قبلی با عنوان «نوشتن، همان فکرکردن است» گفته شد که ما با نوشتن فکر می‌کنیم نه اینکه فکر کنیم و بعد بنویسیم. اینجا تمرینی برای شما آماده کرده‌ام. لطفاً چند دقیقه‌ای وقت بگذارید و آن را انجام بدهید. نتایجی که بدست می‌آورید برای همه‌ی ابعاد زندگی مفید خواهد بود.

یک

به این تصویر چقدر دلتان می‌خواهد نگاه کنید و فکر کنید. افکارتان را خوب به یاد داشته باشید

.

دو

اکنون شروع به نوشتن کنید (پیشنهاد می‌کنیم همین‌جا و زیر همین مطلب در بخش کامنت‌ها انجام بدهید). شروع به نوشتن کنید، آنچه در ذهن‌تان بود را بنویسید ببینید نوشتن تغییری ایجاد می‌کند.

نتیجه شگفت‌انگیز خواهد بود…

.

.

این تمرین جزو تمرین‌های «باشگاه مغز مدرسه زمان» بود که با انجام این تمرین‌های کوچک می‌توانیم آرام آرام به تغییر باورها و نگرش‌های خود درباره‌ی زمان، زندگی و مدیریت زمان برسیم. همه‌ی عکس‌های سایت در گالری زمان و قسمت رخ زمان (آرشیو عکس‌ها) وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را نیز مشاهده کنید.

یک نظر

  1. زمان با سرعت زیاد میگذرد و من به عنوان یک انسان که نیاز به رشد دارم باید به خوبی از این زمان با ارزش استفاده کنم و به خواسته ها و اهدافم برسم،هرچیزی تو دنیاه راه مشخص خودش رو داره ،این منم که باید زمان رو به خوبی مدی یت کنم ،تا هیچوقت دچار پشیمونی نشوم و به تعالی برسم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.