برگه‌ها و آموزش‌های ارائه شده در روز پیاده‌روی + گفتگو درباره‌ی مدیریت زمان، تمرکز، کار عمیق، زندگی در لحظه اکنون۱ min read

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

چند روز قبل یک برنامه رایگان با عنوان پیاده روی و گفتگو درباره مدیریت زمان – برنامه رایگان دسته‌جمعی را اعلام کردم که قرار بود بعد از پیاده‌روی در بوستان زیبای نهج‌البلاغه و پس از صرف صبحانه درباره‌ی مدیریت زمان، کار عمیق، متمرکز شدن و تقویت تمرکز، زندگی در لحظه‌ی حال (اکنون) و… صحبت‌هایی داشته باشم.

برنامه راس ساعت مقرر در شروع شد که گزارش کاملی از آن در نوشته‌ای با عنوان گزارش پیاده‌روی منتشر کردم. عکس‌های روز پیاده‌روی هم به صورت جداگانه با عنوان گزارش تصویری روز پیاده‌روی منتشر شد (برای دیدن عکس‌ها کلیک کنید) . در واقع در این برنامه آموزش رایگان مدیریت زمان و تمرکز، زندگی بهتر و کار عمیق ارائه کردم.

بعد از خوردن صبحانه من سه برگه کاغذ خدمت دوستان تقدیم کردم که هریک حاوی نکات مهمی برای مدیریت زمان، نظم شخصی، لذت و فواید کار عمیق، تقویت تمرکز و چگونه متمرکز باشیم، صحبت‌هایی درباره‌ی زندگی در لحظه‌ی حال و اکنون و… بود که آنها را به ترتیب در ادامه مشاهده می‌کنید که با ضبط مجدد فایل صوتی (پادکست) هر کدام را جداگانه آموزش داده‌ام.

طی چند روز آینده، توضیح کامل بعلاوه فایل‌های صوتی هر یک را منتشر خواهم کرد

هم‌اکنون خود برگه‌ها را می‌توانید مشاهده و دانلود کنید:

تیتر-۱مدیریت زمان چیست و از کجا شروع می‌شود؟

باوری که من از مدیریت زمان و لحظه‌ی آغاز آن داریم در این برگه‌ی کوچک خلاصه شده است. به دقت بخواهید و به تک تک مواردی که اشاره کرده‌ام دقت کنید:

 

مدیریت زمان چیست و از کجا شروع می‌شود؟
مدیریت زمان چیست و از کجا شروع می‌شود؟

دانلود این عکس-نوشته در اندازه‌ی بزرگ‌تر

دانلود فایل PDF این نوشته

فایل صوتی: مدیریت زمان از لحظه‌ای آغاز می‌شود که

در این فایل صوتی (پادکست) کوتاه نوشته‌ی بالا را درباره‌ی لحظه شروع مدیریت زمان برایتان می‌خوانم و امیدوارم آن را به یادگار از من داشته باشید. این فایل صوتی به صورت مستقل در رادیو مدیریت زمان در این آدرس هم منتشر شد:

مدت زمان این فایل صوتی: ۱:۴۵

دانلود مستقیم این فایل صوتی

نکته: این فایل صوتی در رادیو مدیریت زمان به صورت مستقل منتشر شد و احتمال دارد فایل‌های صوتی دیگری نیز به آن اضافه شود. در این آدرس می‌توانید پیگیر آن باشید.

تیتر-۱

به لحاظ زمانی کجا زندگی می‌کنی؟ (جغرافیای زمان)

مشاهده و دانلود رایگان تصویر نمودار در اندازه بزرگ

دانلود رایگان فایل PDF این نمودار

پیشنهاد: این فایل را به رایگان دانلود کنید، بعد آن را در چند برگه‌ی رنگی با رنگ‌های مختلف پرینت بگیرید و روی دیوار محل کار یا اتاق خودتون شش ماه نصبش کنید ( و توصیه می‌کنم که هر هفته کاغذ جدیدی را نصب کنید که بهش عادت نکنید). این کار توجه شما را به لحظه حال بیشتر می‌کند.

پادکست:چگونه بفهمم در زمان حال، گذشته یا آینده زندگی می‌کنم؟

در فایل صوتی اول، می‌خواهیم به یک سوال مرکزی پاسخ بدهیم:  به لحاظ زمانی، کجا زندگی می‌کنی؟ گذشته، حال یا آینده. و با با نموداری که تصویر آن را در ابتدا مشاهده کردید، می‌خواهیم به این هشیاری و توانمندی دست پیدا کنیم که هر دم از لحظات زندگی‌مان را کجا سپری می‌کنیم. و پاسخی به این سوال: زندگی در زمان و لحظه اکنون و حال را چگونه می‌توان کشف و درک کرد؟

دانلود رایگان و مستقیم این فایل صوتی (پادکست)

.

.

پادکست: دستاوردهای شگفت‌انگیز زندگی در لحظه حال و اکنون

در فایل صوتی دوم که در ادامه‌ی فایل صوتی اول است، به محور طلایی و شگفت‌انگیز «همین حالا» در آموزش‌های مدیریت زمان خودم اشاره کرده‌ام و دستاوردهای زیستن و زندگی در زمان و لحظه اکنون و حال را گفته‌ام.

دانلود رایگان و مستقیم بخش دوم پادکست (فایل صوتی)

نکته اول: در انتهای این فایل صوتی گفته‌ام که اگر دوستانی سوالاتی درباره‌ی این فایل‌ها دارند (یا هر سوالی دیگری درباره‌ی مدیریت زمان) می‌توانند در بخش پرسش و پاسخ مطرح کرده و مشاوره بگیرند. 

نکته دوم:  نمودار تشخیص و تعیین جغرافیای زمانی به صورت مستقل در رادیو مدیریت زمان و در این آدرس اختصاصی منتشر شد.

تیتر-۱رنگ‌آمیزی-تمرینی ساده برای تقویت تمرکز و رسیدن به آرامش درونی

.

رنگ آمیزی - راهی برای رسیدن به آرامش و تقویت تمرکز
رنگ آمیزی – راهی برای رسیدن به آرامش و تقویت تمرکز

.

دانلود مستقیم این طرح در اندازه بزرگ

.

.

 

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 1 Average: 5]

One thought on “برگه‌ها و آموزش‌های ارائه شده در روز پیاده‌روی + گفتگو درباره‌ی مدیریت زمان، تمرکز، کار عمیق، زندگی در لحظه اکنون

  1. Pingback: پادکست-جغرافیای زمانی-به لحاظ زمانی کجا زندگی می‌کنی؟ آموزش زندگی در لحظه حال و اکنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.