قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه » | تلوزیون زمان - TimeTV » فیلم کامل کارگاه مدیریت دانایی و دانش – دکتر شروین وکیلی

فیلم کامل کارگاه مدیریت دانایی و دانش – دکتر شروین وکیلی

فیلم کامل و رایگان کارگاه سه ساعته با عنوان مدیریت دانایی که در آن به مدیریت سوال و پرسش و اهمیت آن در یادگیری و رشد فردی پرداخته شده و مهارت تندخوانی و کتاب خوانی و یادداشت برداری و نت برداری نیز آموزش داده می شود. آقای وکیلی درباره فهمیدن, دانستن و ایجاد دانایی و همچنین متخصص شدن و متخصص ماندن نیز صحبت کرده‌اند.
این کارگاه یکی از کارگاه‌های زروان است که من در چالش فردی کتاب خوانی آن را معرفی کرده‌ام. ویدیوهای بیشتر و مرتبط را در چالش فردی کتابخوانی می‌توانید مشاهده کنید.

توجه: اگر به لینک بالا (آشنایی با چالش فردی مطالعه) مراجعه کنید، می‌توانید گفتگوهای بیشتر و ویدیوها و فایل‌های صوتی متنوعی از اساتید و دوستان دیگرم را هم مشاهده کنید.

مشاهده فیلم کامل کارگاه مدیریت دانایی

(سه ساعت و یک دقیقه)

.
.

تیزر تبلیغاتی این ویدیو بعلاوه صحبت‌های من

(۷ دقیقه ابتدایی فیلم بالا)

.

آشنایی با چالش فردی

برای آشنایی با چالش فردی که روشی بسیار مطلوب برای عادت‌سازی در زندگی و توانمند شدن ایجاد تغییرات بزرگ توی زندگی می‌توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

فایل‌های صوتی ویدیویی: چالش فردی چیست؟

همچنین می‌توانید با چالش فردی مطالعه و کتاب‌خوانی من که به خاطر آن این مطالب نوشته می‌شود را در‌آدرس زیر ببینید. شاید برای شما هم جالب بود و بخواهید به عنوان یک روش از آن استفاده کنید:

چالش فردی مطالعه روزانه در طول یک ماه

درباره‌ی دکتر شروین وکیلی

تحصیلات دانشگاهی دکتر شروین وکیلی که در وب‌سایت سوشیانس منتشر شده است درباره‌ی زیست‌شناسی و جامعه‌شناسی بوده است. البته شروین عزیز نویسنده کتاب‌های بسیاری در زمینه فلسفه، جامعه‌شناسی و هنر و تاریخ و ادبیات و… بوده‌اند که در لینک زیر می‌توانید رزومه ایشان را به صورت PDF دانلود کنید:

دانلود رزومه‌کاری-تحصیلی آقای شروین وکیلی

 

نوشته‌ها و فیلم‌های دیگر دکتر شروین وکیلی

البته لازم به گفتن است که من در سایت خودم تعداد دیگری از نوشته‌ها و فیلم‌ها و کارگاه‌های دکتر شروین وکیلی عزیز را منتشر کرده‌ام، از جمله:

تیتر-۱فیلم کامل کارگاه آموزشی تکامل انسان – شروین وکیلی

تیتر-۱فیلم کامل نقد کتاب انسان خردمند – نوشته یووال نوح هراری

برای دیدن همه‌ی نوشته‌ها و کتاب‌ها و فیلم‌های شروین عزیز روی لینک زیر کلیک کنید

همه‌ی مطالب مرتبط با شروین وکیلی

 درباره کتاب‌های دکتر شروین وکیلی  

دکتر شروین وکیلی هشتاد جلد از کتاب‌های خودشان را به صورت رایگان به مناسبت نوروز به دوستان و مخاطبانشان هدیه کردند. در ویدیو زیر شروین عزیز چرایی این کارشان را بیان کرده و هدفی که از آن دنبال می‌کنند را بیان می‌کنند:

.

.

اگر ویدیو بالا را مشاهده کردید و علاقمند بودید که توضیحات مختصر دکتر شروین وکیلی را درباره‌ی هر کدام از کتاب‌هایشان که به صورت ویدیوهای کوتاه منتشر شده است را ببنید، پیشنهاد می‌کنم به کانال آپارات شروین وکیلی مراجعه کنید.

وب‌سایت دکتر شروین وکیلی 

برای مشاهده وب‌سایت آقای شروین وکیلی به نام سوشیانس کلیک کنید.

همچنین کانال تلگرام آقای وکیلیرا هم می‌توانید دنبال کنید.

 

مشاهده ویدیوهای آموزشی و فیلم‌های مختلف به صفحه نخست تلوزیون زمان مراجعه کنید:

تلوزیون زمان

.

هم‌اکنون می‌توانید از کتاب‌خانه زمان بازدید نمایید. جایی که کتاب‌ها و مقاله‌ها و یادداشت‌های مرتبط با موضوع زمان، تمرکز، افزایش بهره‌وری و زندگی بهتر در آن قرار دارند. روی دکمه زیر کلید کنید:

کتابخانه زمان

.

رادیو مدیریت زمان – فایل‌های صوتی آموزشی

رخ زمان – آرشیو عکس‌ها و کاریکاتورها با موضوع زمان

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 1 Average: 5]