سرخط خبرها

فایل صوتی: زمان و مسئله‌های ما

توجه اصلی این فایل بیشتر بر نگرش ما نسبت به مدیریت زمان است و تقریبا تکنیکی را بیان نکرده‌ام. اما در باور من داشتن مدل ذهنی و نگرش و فهمی درست به فرصتِ زندگی از زیربنایی‌ترین مسائل مدیریت زمان است. این فایل را چند ماه قبل داخل ماشین ضبط کردم و در کانال تلگرامم قرار دادم و همچنان باوری که به آن دارم این فایل کوتاه را در رادیو مدیریت زمان منتشر می‌کنم.

.

مدت زمان فایل صوتی: شش دقیقه

دانلود مستقیم این فایل صوتی

.

قبل از شوع دوره‌ی ذره‌بین این مطلب را منتشر کردم، اما سوالات خوبی را در ذهن ایجاد می‌کند. نگاه به جایی که هستیم و مسائلی که داریم. چرا خیلی وقت‌ها زمان را از دست می‌دهیم و از فرصت‌های زندگی استفاده نمی‌کنیم؟

مسئله‌ی زمان یکی از مسائل مهم زندگی آدم‌هاست. از لحظه‌ی تولد تا مرگ فرصت زندگی است. آیا مطالعه‌ی تکنیک‌های مدیریت زمان و مطالعه‌ی آن‌ها می‌تواند به مدیریت زمان ما منتهی شود؟

مهارت مدیریت زمان به سایر مهارت‌های فردی و زندگی بستگی دارد. از رابطه‌ی عاطفی تا بیزینس، از روابط خانوادگی تا مهارت‌های فردی و سلامتی، آقایان و خانم‌ها جدا و هر سنی مسائلی جداگانه.

.

نکته: فایل صوتی داخل ماشین و با موبایل ضبط شده است/

.

.

رادیو مدیریت زمان

آرشیو پادکست‌ها و فایل‌های صوتی آموزشی مدیریت زمان

این رادیو با هدف به اشتراک‌گذاری فایل‌های صوتی با موضوع مدیریت زمان است. البته موضوعات بسیار دیگری هم اضافه شده و در دست اضافه شدن است. پیشنهاد می‌کنم از صفحه‌ی اصلی  رادیو مدیریت زمان بازدید کنید:

.

برخی دیگر از بخش‌های سایت

گالری زمان: مرکز فایل‌ها

تلوزیون زمان – TimeTV :  آرشیو فیلم‌ها، کلیپ‌های ویدیویی

رخ زمان: عکس‌ها و تصاویر با موضوع زمان و مدیریت زمان

.

اگر سوالی داشتید، اینجا بنویسید. 

(سوالات با موضوع مدیریت زمان را در اولین فرصت پاسخ می‌دهم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.