مستند زندگینامه علی دهباشی مجله بخارا 2

فیلم مستند خلاصه ای زندگینامه علی دهباشی – مجله بخارا

علی دهباشی لشکر یک نفره است. اینوهرکسی که تولید محتوا کرده باشه می فهمه (حالا ما محتوای دیجیتال تولید می‌کنیم قطعا درک ناقص‌تری داریم اما کسی که در ایران ِ اسلامی مجله یا روزنامه‌ای کاغذی را چاپ می‌کند،‌ با گوشت و وپوست استخوان درک می‌کند).

مستند زندگینامه علی دهباشی مجله بخارا
فیلم مستند زندگینامه علی دهباشی – مجله بخارا

زندگینامه‌های متنوعی را در سایت دارم جمع‌آوری می‌کنم که می‌شود از هر کدام نکته‌ای و حرفی آموخت. زندگینامه‌ی آدم‌های دیگر زندگی ما را وسیع می‌کنند. گاهی یک نکته از زندگی یک شخصیت، می‌تواند به اندازه ده سال تجربه شخصی، برای ما حرف داشته باشد.

فیلم مستند زندگینامه علی دهباشی (گلچین شده از سه مستند)

این فیلم مستند کوتاه 36 دقیقه‌ای را ببینید و با حجم کارهایش و صفا و صمیمیت‌اش آشنا شوید.

در واقع این فیلم گلچین شده‌ی 3 مستندی است که درباره‌ی زندگینامه علی دهباشی ساخته شده است (بخارای من / سلام من دهباشی هستم / بودن یا نبودن). اینجا آن را تماشا کنید:

شب‌های بخارا

شب‌های بخارا هم یکی از آن برنامه‌های بسیار بسیار جالب و خاصی است که علی دهباشی یک‌تنه آن‌ها را برگزار کرده است. آرشیو و لیست شب‌های برگزار شده در لینک را می‌توانید مشاهده و مرور کنید. حجم کارها و کیفیت آنها به خوبی گواه شخصیت و تلاش‌های علی دهباشی است:

شب‌های بخارا — آرشیو کامل برنامه‌ها

اینستاگرام علی دهباشی

خوشبختانه در میانه‌ی کارها وسرشلوغی‌ها، علی دهباشی اینستاگرام خودش را فعال نگه داشته است. برای دیدنش روی لینک زیر کلیک کنید:

@alidehbashi7

سخن دیگران درباره‌ی علی دهباشی

چند نفری که درباره‌ی علی دهباشی صحبت کرده‌اند را اینجا می‌آورم؛ مابقی را می‌توانید در این آدرس ببینید.

سخنان حسین علیزاده درباره علی دهباشی

صحبت‌های صادق زیبا کلام درباره‌ی علی دهباشی

عزت الله انتظامی: درباره بخارا و علی دهباشی

فریدون مشیری درباره کِلک و بخارا

مطالب مرتبط

پیشنهاد میکنم زندگینامه‌های دیگر سایت را هم ببینید. خواندن و دیدن زندگینامه‌ی انسان‌های دیگر (به ویژه انسان‌های موفق) می‌تواند کیفیت زندگی ما و انتخاب‌های ما را دگرگون کند:

همچنین یک بخش از سایت من مربوط هست به ایده یادهست که به گرامی داشت انسان های بزرگی می‌پردازد که هنوز در کنار ما هستند و ما از نعمت وجود آنها برخورداریم. (پیش از آنکه بخواهیم برایشان یادبود برگزار کنیم، هرکس تلاش می‌کند برای انسان‌های بزرگ زندگی خودش یادهست برگزار کند). اگر حوصله کردید این را هم نگاهی بیاندازید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.