سرخط خبرها

جایگزین شایسته هدیه ها و سالنامه های نوروزی

 

جایگزین بهتری برای سالنامه و هدیه های نوروزی وجود ندارد؟

.

.

داشتم به هزینه های میلیاردی تبلیغات شب عید، چاپ و توزیع سالنامه ها، جاکلیدی ها، سررسیدها، خودکارهای بی کیفیت چینی و …. فکـر میکردم. و اینکه چه میزان از ثروت ملی در این راه هزینه می شود. و تاسف بارتر اینکه این محصولات تبلیغاتی، به درد چه کسانی خواهد خورد؟ چند نفـری آن را مناسب و شایسته و کاربردی میدانند؟ آیا واقعا محصول تبلیغاتی برای ما خواهد بود؟

آیا یک بانک یا سازمان دولتی با هزاران هزار نسخه سالنامه و سررسید به هدف تبلیغاتی خود دست پیـدا خواهد کرد؟

.

عید نوروز در راه است و به زودی مثل سالیان گذشته شاهد هزینه های سرسام آور در گستره ملی برای بحث تبلیغات و هدایای تبلیغاتی پایان سال خواهیم بود. کافیست به درو ریز و کم استفاده بودن بسیاری از آنها بیاندیشیم تا کمی دلسوزی برای ثروت ملی داشته باشیم.

.

در فایل پی.دی.اف که تهیه شده است، تلاش کرده ام بگویم که اگر هزینه های چاپ و توزیع هدایای تبلیغاتی نوروز را سامان دهی کنیم و به سوی دیگری گسیل دهیم، چه منافع ملی و سازمانی و فردی در انتظار ما خواهد بود. توسعه ملی و حفظ منافع ملی درست از همین نقاط آغاز می شود. شاید تصمیم گیران و مسئولان این کار به این زودی ها قانع نشوند که چنین کاری انجام دهند، ولی خواست ملی مردم، می تواند چنین رویکردی را به دنبال داشته باشد. من امیدوارم.

شما هم اگر این فایل را مناسب یافتید، به دوستان خود ارسال کنید. در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و در ایجاد یک جـوّ عمومی برای متقاعد کردن تصمیم گیران سازمانها و شرکت ها، دست به کار شوید.

.

.

برای دانلود فایل PDF روی عکس زیر کلیک کنید

01

فایل در ۱۴ صفحه و ۱.۵ مگ و مناسب برای گوشی های تلفن همراه تهیه شده است.

.

.

در زیر عکس های زیر تعدادی از صفحات PDF را مشـاهده می کنید:

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.