سرخط خبرها

مشکل بزرگ سایت موسسه اعتباری ثامن

از زمانی که نوشته هایی با عنوان نگاه یک کارمند منتشر میکنم و «ویدیوهای آموزشی موسسه ثامن» را تهیه و منتشر کرده ام، یک بازخوردِ عجیب اما واقعی دریافت کرده ام! من هم روزهای اول متوجه این مشکل بودم اما بدلیل اینکه عموم ِ کارهای خود را روی لب تاپ انجام میدهم، به این مشکل دقت کافی نداشتم.

متاسفانه سایت موسسه اعتباری ثامن رسپانسیو (واکنشگرا) نیست!

%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%b3%d8%b3%d9%87-%d8%a7%d8%b9%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%ab%d8%a7%d9%85%d9%86responsive-%db%8c%d8%a7-%d9%88%d8%a7%da%a9%d9%86%d8%b4%da%af%d8%b1%d8%a7

طراحی رسپانسیو یا واکنشگرا (Responsive) یعنی اینکه کاربر از هر وسیله ارتباطی که به سایت ما مراجعه میکند، سایت بتواند خودش را متناسب نمایشگر کاربر، تنظیم کرده و خدمات مبتنی بر سایت به خوبی ارائه شود. 

عموم مشتریانی که فیلم های آموزشی قبل را دریافت کرده بودند و می خواستند از گوشی تلفن هوشمند خود برای مراجعه به سایت استفاده نمایند، از این موضوع شکایت داشتند که امیدوارم در آینده نزدیک این ساده ترین اما الزامی ترین ویژگی سایت ثامن به روزرسانی گردد.

.

مرامنامه نگاه یک کارمند می تواند دلیل و چرایی نوشتن من در بخش نگاه یک کارمند را بیان کند.

.

لینک کوتاه این مطلب:

https://goo.gl/WE2WgO

۲ دیدگاه

  1. سجاد خیلی برام جالب و عجیبه که در پست‌های مختلف در مورد محل کارت صحبت می‌کنی و به اونو به چالش می‌کشی حتماً سازمان open mind دارید. شهامت تو را که می‌بینم و اونو با پروفایل ِناقصِ دوستانِ متممی درباره محل کارشان مقایسه می‌کنم، بهت تبریک می‌گم. keep going

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.