دوره‌ی آموزشی مربی زمان | تایم کوچ TimeCoach

اگر دوست دارید یک مربی زمان کنار شما قرار بگیرد و طی یک بازه‌ی زمانی ۳ ماهه یا ۶ ماهه و یا یکساله با جلساتِ منظم و مداومِ هفتگی (حضوری و آنلاین) بتوانید مدیریتِ زمان مناسب و مطلوبی را خود داشته باشید و تغییراتِ خوبِ کوچک اما پایداری را در در زندگی و کار و یا تحصیلِ خودتان تجربه کنید، می‌توانید یکی از چند نفری باشید که از این دوره‌ی خصوصی و خاص بهره‌مند می‌شود.

.

دوره‌ی آموزشی مربی زمان - سجاد سلیمانی

.

تیتر-۱دوره‌ی مربی زمان یک دوره‌ی بلند مدتِ خصوصی بشمار می‌رود و با توجه به صرف انرژی بالا، تعداد برای محدودی بسیار محدود افراد می‌شود.

تیتر-۱جلساتِ کاملاً خصوصی و به صورت دو نفره (بین مربی و زمان‌جو) برگزار می‌شود

تیتر-۱مدت زمان جلسات در پکیج‌های مختلف: چند جلسه‌ی ۱۰۰ دقیقه‌ای + یک تماس صوتی یا ویدیویی ۲۰ دقیقه‌ای + برخی زمان‌های بیشتر بر اساس نیاز زمان‌جو و…. خواهد بود

تیتر-۱این جلسات به صورت حضوری در تهران و یا به صورت تماس ویدیویی برای نقاط دیگر دنیا برگزار خواهد شد.

تیتر-۱محل برگزاری جلسات کافه‌های شهر، محیط‌های خاص و یا دفتر خواهد بود. تلاش می‌کنیم از شیوه‌ی آموزش رسمی خارج شویم.

تیتر-۱هزینه‌ی این دوره به صورت پکیج از یک تا سه میلیون تومان در ماه برای هر نفر تعیین شده است. (این هزینه‌ها با توجه به نیاز و درخواستِ زمان‌جوی گرامی امکان افزایش قیمت دارد.)

.

اگر فکر می‌کنید زمان شما ارزشمندترین دارایی شماست و قصد سرمایه‌گذاری روی عمر خود دارید، می‌توانید در فرم زیر اطلاعات خود را به همراه توضیحاتی پیرامونِ خودتان و دلیل انتخابِ من و این دوره بنویسید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیرم، برای ارسال پیام و انتخابِ روش‌های تماس فرم زیر را تکمیل کنید.

.

  .

  با مهر

  سجاد سلیمانی

   

  .

  .

  .

  .

   

  لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
  [Total: ۳ Average: ۵]