اینجا رسانه‌ی مدرسه زمان برای منتشر کردن فیلم های آموزشی است. فیلم‌ها و مستندهای آموزش مدیریت زمان، برنامه ریزی، مدل ذهنی و مایندست، هدف گذاری  و موفقیت است.

البته اینجا بخش‌های متنوع و مختلفی هم دارد. برای نمونه من اینجا یک لیست بزرگ و در حال رشد از فیلم‌های خوب تاریخ سینما را دارم که با هدفِ فیلم درمانی (فیلم تراپی) دسته‌بندی شده و دوستان عزیزم می‌توانید از آنها استفاده کنید.

آخرین فیلم‌های منتشر شده:

فیلم‌ها و ویدیوهای منتشر شده
با موضوعات گوناگون:

یکی از ابزارهای نوین آموزشی برای تفهیم بهتر موضوعات و درکِ عمیق‌تر آنها استفاده از فیلم‌های سینمایی است که با عنوان فیلم درمانی و سینمادرمانی (فیلم تراپی و Cinema therapy) مطرح شده است. من هم به مرور فیلم‌های تاریخ سینما را بر اساس موضوعات آموزشی خودم دسته‌بندی کرده و در اختیار دوستان خودم قرار می‌دهم.

لیست آخرین فیلم‌های منتشر شده را مشاهده می‌کنید. اگر می‌خواهید به همه‌ی فیلم‌های معرفی شده دسترسی داشته باشید،‌ روی این لینک کلیک کنید.

معرفی بهترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران و جهان:

من در کنار بحثِ فیلم درمانی تلاش می‌کنم بهترین فیلم‌های تاریخ سینمای ایران و جهان را ببینم و به مرور در سایت خودم همراه یک تحلیل کوتاه معرفی کنم. این لیست در کنار ِ «پکیج ِ فیلم درمانی» اما به صورت جداگانه خواهد آمد تا شما هم خودتان را مهمانِ هنر سینما و گلچین بزرگی از فیلم‌های خوب کنید. لیست این فیلم‌ها + تحلیل آنها نیز در بخش فیلم‌درمانی منتشر می‌شود.

سایت TED یکی از بهترین سایت هایی است که بزرگان فکری جهان آنجا ایده های خودشان را در فیلم های حدوداً ۲۰ دقیقه ای منتشر می‌کنند.

در این بخش می‌توانید گلچینی از بهترین سخنرانی‌های معروف سایت تد TED را مشاهده کنید. من در این گلچین‌ها تلاش کرده‌ام بهترین‌های مرتبط با بحث مدیریت زمان و تکنیک‌های آن و همچنین مهارت‌های مرتبط به آن را برای شما فراهم کنم.

در اینجا تعدادی از آخرین سخنرانی‌های منتشر شده را مشاهده می‌کنید. برای دیدن همه‌ی آنها اینجا را کلیک کنید.

ثبت نام در سایت

لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید

Please wait…

با سپاس از ثبت نام شما

آموزش مدیریت زمان - صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید.
لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 7 Average: 5]