آرشیو بزرگ معرفی کتابها و مقاله‌ها (چاپی و فایل PDF) با موضوع زمان،‌ مدیریت زمان، نظم‌شخصی و برنامه ریزی، هدف‌گذاری و رشد فردی و… است که در در قالب کتاب های خودآموز یا خودیاری و کمک به خود و همچنین داستانی و غیرداستانی، رمان، زندگی‌نامه، سفرنامه، فسلفی، مهارت‌های فردی و…. معرفی شده است.

این کتابخانه دارای چند بخش اصلی زیر است:

در واقع تلاش کرده‌ام با توجه به موضوعات کتاب و روش مطالعه‌ی آنها هر دسته از کتاب‌ها را به صورت جداگانه معرفی کنم. در ادامه آخرین کتاب‌های معرفی شده در هر بخش را می‌توانید مشاهده کنید.
برای دسترسی به آرشیو کامل هر بخش می‌بایست روی هر دسته‌بندی به صورت جداگانه (همانطوری که در لیست بالا مشاهده کردید، کلیک کنید تا همه‌ی کتابهای آن دسته‌بندی را مشاهده کنید.

در این بخش من تلاش می‌کنم کلیه‌ی کتاب های مدیریت زمان که به صورت کاغذی و چاپی یا دیجیتال و PDF منتشر شده‌اند را خدمت شما زمان‌جویان عزیزم معرفی کنم و خلاصه و چکیده یا متن کامل برخی از آن‌ها را هم بگذارم. 

در ادامه لینکِ چندتایی از آخرین کتاب‌های منتشر شده را مشاهده می‌کنید. اگر می‌خواهید همه‌ی کتاب‌های این قسمت (فقط مدیریت زمان) را مشاهده کنید، به این آدرس بروید.

برای یادگیری مدیریت زمان بهتر ما نیازمند مدل ذهنی به‌روز و توسعه‌یافته و مهارت‌های تکمیلی هستیم. در این بخش تلاش می‌کنم کتاب‌های مرتبط برای داشتن یک مدیریت زمان دقیق، برنامه‌ریزی و نظم شخصی (در سطح فردی، تیمی و سازمانی) را خدمت علاقمندان معرفی کنم.

اگر به خواندن مقاله ها و یادداشت‌های مرتبط با مدیریت زمان و مهارت‌های پیوسته علاقمند هستید، این بخش مخصوص شماست. 

برای شما که کتاخوان و کتاب‌خوار هستید، این بخش می‌تواند جذاب باشد. طیف متنوعی از کتاب‌هایی که علاقه دارم و می‌خوانم را اینجا به مرور خدمت شما عزیزان معرفی خواهم کرد. کتاب‌هایی با موضوع روانشناسی، رشد فردی، خودیاری، تاریخ ایران و جهان، زندگینامه، مدیریت و….

در بخش «مرکز دانلود» هر مطلبی که حاوی فایل PDF یا  PPT (اسلاید پاورپوینت) بوده را به صورت جداگانه معرفی کرده‌ام که می‌توانید با توجه به علاقه و نیاز خودتان به رایگان دانلود کنید. برای رفتن به این بخش می‌توانید اینجا را کلیک کنید…

آموزش مدیریت زمان - صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید.

گاهی به کتاب‌فروشی‌های سطح شهر می‌روم کتابی می‌خرم و از این دیدنها و رفتن‌ها عکس و فیلمی تهیه می‌کنم که با عنوان «کتابگردی – کتابفروشی‌گردی» در این بخش از سایت منتشر می‌کنم که می‌توانید بخشی از آن‌ها را اینجا مشاهده کنید:

ثبت نام در سایت

لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید

Please wait…

با سپاس از ثبت نام شما

لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 5 Average: 5]