بزرگترین آرشیو پادکست مدیریت زمان یا  فایل صوتی مدیریت زمان، نظم شخصی، برنامه‌ریزی و هدفمندی در زندگی و کار و مطالعه و درس خواندن و کنکور و…. است.

در این رادیو فایل‌های صوتی رایگان آموزشی، مصاحبه با بزرگان موفقیت، صنعت و تجارت بعلاوه‌ی بهترین تکنیک های مدیریت زمان و فنون مختلف آن و مشاوره های رایگان ارائه شده و خلاصه صوتی مقالات و کتاب‌ها را منتشر می‌کنیم.

برای شنیدن هر یک از فایل‌ها می‌بایست یکی از نوشته‌های زیر را انتخاب نمایید. هر کدام از فایل‌های صوتی به همراه توضیحاتی کوتاه و مدتِ زمان آنها در دسترسی شما علاقمندان می‌باشد. این رادیو در حال توسعه است و به مرور به بخش‌های جدید به آن افزوده خواهد شد.

یک پیشنهاد: اگر می‌خواهید بدانید که پادکست چیست؟ و علاوه بر اینجا و رادیوی من، با نمونه‌های بسیار مختلفی از پادکست های فارسی آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنم روی این لینک کلیک کنید: پادکست چیست؟ + نمونه‌های خوب فارسی.

درباره‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری مدیریت زمان اینجا را بخوانید. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را اینجا ارسال کنید.

آخرین پادکست‌های منتشر شده:

پادکست ها با موضوعات دیگر:

روزگفته های صوتی سجاد سلیمانی:

در این بخش من به صورت روزانه فایل‌های صوتی متنوعی را منتشر و پخش می‌کنم که هر کدام به یک موضوع روزمره مربوط می‌شود. بخش دیگری دارم به نام روزنوشته‌ها که در آن بخش من هر روزنوشته‌هایی را منتشر می‌کنم. اما در این بخش، فقط روزگفته‌های روزانه‌ای را بدون تدوین و ساختارآموزشی منسجمی را منتشر می‌کنم.

نقل قول های صوتی از دیگران:

در این بخش فایل‌های صوتی و پادکست‌های سایر اساتید و بزرگانی را که اجازه‌ی انتشار داشته باشم را قرار می‌دهم. فایل‌هایی که دوستشان دارم و می‌توانند به ما چیزهای زیادی بیاموزند.

ثبت نام در سایت:

ثبت نام در سایت

لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید

Please wait…

با سپاس از ثبت نام شما

آموزش مدیریت زمان - صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید.
لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 7 Average: 4.4]