سرخط خبرها

جلسه ۱۰۰ دقیقه‌ای برای گفتگو، مشورت و یادگیری درباره مدیریت زمان

مدیریت زمان از آن مهارت‌های لازمِ هر کسی است که می‌خواهد طعم شیرین موفقیت را مزه کند، از فرصتِ زندگی حداکثر استفاده را ببرد، برای آرزوها و رویاهایش تلاشی درست و کافی داشته باشد و در پایان هر روز و هر سال طعم شیرین رضایت را درون خود احساس کند. خیلی از ما برای اینکه به این مرحله برسیم، خیلی تلاش می‌کنیم (یا قبلا تلاش می‌کردیم) اما بنا به هر دلیلی موفق نمی‌‌شویم زمان خود را مدیریت کنیم. انگار یک جای کار ایراد دارد، انگار بلد نیستیم ثانیه‌ها را در اختیار بگیریم و به کارهای خود برسیم. یک‌جورایی همیشه احساس کمبود وقت داریم و کلی کار تلنبار شده روی هم.

  • چرا همیشه وقت کم می‌آید؟
  • چگونه می‌توانم زمان خود را مدیریت کنم؟
  • چطوری به همه‌ی کارهای خودم مثل مطالعه، ورزش، استراحت و… برسم؟
  • کارهای خانه همیشه می‌مانند و من مانده‌ام و کوهی از کارهای تلنبار شده روی هم، چه موقع و چطوری باید به این‌ها رسیدگی کنم؟
  • دانشجو یا پشت کنکوری هستم، حجم درس‌های من زیاد است و نمی‌دانم چگونه باید زمان مطالعه خودم رازیاد کنم یا در زمانی که دارم مطالعه بهتری داشته باشم.

احتمالا این‌ها هم برای شما آشنا هستند. این روزها به واسطه پیچیدگی کار و زندگی، تنوع اهدافی که داریم و نابلد بودن ما در اولویت‌بندی و استفاده بهتر از زمان می‌شود گفت همه‌ی ما گرفتار این گونه سوالات یا بهتر بگویم درد و دل‌ها هستیم. خب چاره کار چیست و چکار باید کرد؟ اجازه بدهید اول خودم را معرفی کنم.

.

معرفی کوتاه

من سجاد سلیمانی هستم، مربی و مدرس مدیریت زمان و موسس مدرسه زمان. کار حرفه‌ای و شبانه‌روزی من شده مطالعه درباره زمان، مدیریت زمان، افزایش بهره‌وری شخصی و  اینکه چطور در کمترین زمان ممکن بیشتر کارها را انجام بدهیم یا کاری که می‌کنیم با کیفیت و درست و حسابی باشد. (درباره من بیشتر بخوانید)

من همه‌ی شاگردان و علاقمندان به دوره‌های آموزشی زمان و مدیریت زمان را در یک کلمه‌ی جدید دسته‌بندی می‌کنم: زمان‌جو. (اگر دوست دارید بیشتر بدانید که زمان‌جو کیست و زمان‌جویان چه ویژگی‌هایی دارند، کلیک کنید). اینکه اینجا هستید و در حال مطالعه این متن، یعنی شما هم به بحث مدیریت زمان علاقمند شده‌اید و می‌خواهید بهتر از قبل از فرصت زندگی استفاده کنید و دستاوردهای همراه با رضایتی داشته باشید، در نتیجه شما را هم می‌توان زمان‌جو نامید. هدف ما اینجا این است که بهترین تکنیک‌ها و روش‌های مدیریت زمان را یاد بگیریم و من وظیفه و رسالت خود می‌دانم که در این راه همراه و حامی شما باشم.

.

ایده جلسه ۱۰۰ دقیقه‌ای از کجا آمده؟

من گفتگو با آدم‌ها را دوست دارم و اینکه در میان یک گفتگو با موضوعی مشخص، راهکارهایی ارائه می‌شود که می‌تواند زندگی آدمی را تغییری حتی کوچک بدهد، برای من یک مشوق بسیار بزرگ است. یک‌سری دوره‌های آموزشی مجازی و حضوری برگزار کرده‌ام، این دوره‌ها خوب بودند و خودم حس رضایت بسیاری دارم اما یکی ویژگی دوره‌های آموزشی جمعی این است که یکسری مطالب روتین برای چند نفر اراده می‌شود. خیلی از دوستان علاقمند بودند که جلساتی خصوصی و به طور مشخص و ویژه برای یک نفر هم برگزار شود.

.

این جلسه برای چه کسانی مفید است؟

.

 

.

 

قرار است در این یک جلسه ۱۰۰ دقیقه چکار کنیم؟

اجازه بدهید

.

آنلاین یا حضوری؟

.

قبل از‌ آمدن به جلسه چکار کنیم؟

 

 

اگر علاقمند هستید…

اگر شما هم دوست دارید که یک جلسه مهمان من باشید و در یک گفتگوی دلچسب، چالشی و واقعی اما دوستانه و دلچسب

 

.