سرخط خبرها

معرفی کوتاه پروژه

با سلام، از وقتی که برای مراجعه به این سایت گذاشته اید، سپاسگزارم.

بازار هدف ما مصالح ساختمانی است و تلاش داریم ایجاد یک پلتفرم جدید برای تجارت B2B و B2C مدل کسب و کاری جدید ایجاد نموده و سهم بازار مناسبی را کسب نماییم. این طرح از دوبخش و ساختار اصلی زیر تشکیل می شود:

۱- تولید محتوا در قالب های متنوع، با اهداف متنوع آموزش عمومی و تخصصی ، گسترش آموزش لازم برای مخاطبین هدف، ارتفا فرهنگ استفاده و فن کار، ارتقا کیفیت در بازار هدف و همچنین تبدیل به مرجعی علمی شدن و در گام های بعدی متولی یا حامی پروژه های پژوهشی مرتبط و….

۲- تسهیل در تجارت و خرید و فروش مصالح ساختمانی ؛ با تکیه بر مدل خاص درآمدی و اختصاصی خود ؛ که تلاش دارد برای عرضه کنندگان کالا، اقلام وارداتی و تولیدکنندگان و تامین کنندگان جز کالا ؛ ارزشی نو بیافریند. همچنین در سوی دیگر برای کلیه خریداران جز و کلان مصالح ساختمانی همین ارزش آفرینی و تسهیل در دسترسی به کالای مناسب با قیمتی مطلوب از اهداف اصلی این طرح است.

صدالبته این دو ساختار اصلی شامل جزئیات و ایده ها و طرح های نو و ریزتری هستند که به مرور در این سایت رونمایی شده و در جلسات گفتگو و مذاکره، پیرامون آنها بحث خواهد شد.

هدف-آرمان

در این پروژه از افـراد زیر دعوت به همکاری و مشارکت می نماییم

۱–  اساتید محترم دانشگاه ها در رشته ها و گرایش های معماری، شهرسازی، عمران، انرژی، مکانیک ، تاسیسات و سایر رشته های مرتبط که علاقمند به کار علمی و مشارکت در تیم های متنوع  و تجاری سازی دانش باشند. از کلیه دانشجویان فعال و علاقمند رشته های بالا نیز دعوت به همکاری و مشارکت در این طرح می گردد.

۲- فعالین حوزه نشر به ویژه در حوزه های تخصصی ساختمان

۳- کلیه شرکتهای حقوقی (یا افراد  حقیقی)  فعال در صنعت ساختمان اعم از نظارتی و مهندسی، تولید کنندگان و سازندگان و فروشندگان مصالح ساختمانی و وارد کنندگان و شرکت های معدنی مرتبط با این صنعت با هدف کسب درآمد بیشتر و مشارکت در بخش های مختلف این طرح.

۴-برنامه نویسی برای مشارکت در راه اندازی و توسعه گام به گام سایت و اندروید

۵- علاقمندان یا فعالین صنعت تبلیغات و همچنین آژانسهای تبلیغاتی با توان اجرایی مطلوب و داشتن رویکرد پروژه محور ، متخصص در زمینه تولید فیلم و انیمیشن های تخصصی و صنعتی با رویکرد آموزشی-تبلیغاتی.


برای کسب اطلاعات مختصرپیرامون اینجانب و پروژه،  کد زیر را اسکن نمایید.QR_code


لطفا برای ارسال پیام از آدرس ایمیل زیر استفاده نمایید

[email protected]

ضمنا شماره تلفن ۰۹۱۲۴۹۵۴۸۹۷  (ساعت ۱۶۰۰ الی ۲۲۰۰) نیز آماده پاسخگویی هستم.

 

با تقدیم احترام – سجاد سلیمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.