من سجاد سلیمانی مربی، مدرس و پژوهشگر مدیریت زمان هستم که به صورت تخصصی و ویژه به آموزش مدیریت زمان می‌پردازم. آموزش‌های من در قالب کارگاهی، کلاس، خصوصی یک نفره و دوره‌های آموزش مجازی و آنلاین برگزار شده و برای تیم‌ها و سازمان‌ها نیز آموزش‌های ویژه‌ای طراحی کرده‌ام.

هم اکنون می‌توانید جامع‌ترین و کامل‌ترین نقشه‌ی راه و آموزش آنلاین مدیریت زمان و تکنیک‌های آن را در این بخش از سایت  به رایگان مشاهده کنید. همه‌ی آموزش‌های این بخش رایگان است و رایگان باقی خواهد ماند.

در حال حاضر چند مدل آموزش را برای علاقمندان طراحی کرده‌ام. در ادامه با آنها آشنا شوید:

آموزش سازمانی و شرکتی

 آموزش تیمی با هدفِ مدیریت زمان که مخاطب آن سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که بحث کارایی و بهره‌وری در زمان به عنوانِ یک ارزش وجود دارد. اگر علاقمند هستید چنین دوره‌ای برای تیم و سازمان شما برگزار شود، اینجا را کلیک کنید.

جلسات مشاوره ۱۰۰ دقیقه‌ای

جلسه 100 دقیقه ای

جلسه‌ی مشاوره+آموزش با هدف بررسی زندگی و روندهای زندگی و اتفاقات تلخ و شیرین زندگی شما به همراه توانایی‌ها و نقاط ضعف که در نهایت با هدف مدیریت زمان بهتر برای ساختن زندگی دلخواه شما.

البته تلاش من این است که به جای اینکه کوله‌باری از اطلاعات را به شما بدهم، خیلی ساده و دقیق راه‌حلی شفاف ارائه کنم. این جلسات با جلسه مربی زمان (کوچینگ) متفاوت است. 

بر خلاف جلسات معمول که ۴۵ دقیقه تا یک ساعت است، من این جلسه را ۱۰۰ دقیقه و حدود دو ساعت در نظر گرفته‌ام. اگر علاقمند هستید بیشتر بدانید اینجا را کلیک کنید .

دوره‌ی بلند مدت مربی زمان

مربی زمان

کوچ یا مربی کنار شماست تا با یک ارتباط بلندمدت، تعامل زیاد و گفتگوهای پرتعداد خودتان را بهتر بشناسید و بتوانید در کنار او تمرین کنید. تمرینی برای داشتن زندگی بهتر. دوره‌ی مربی زمان می‌تواند تحولی در زندگی شما باشد. برای آشنایی بیشتر کلیک کنید. 

در یک دوره‌ی آموزشی برای مهرورزان آماده‌ام. این دوره رایگان است. برای کارکنانِ خیریه‌ها و سمن‌ها (NGO-سازمان‌های مردم نهاد) دوره ی آموزشی مدیریت زمان در نظر گرفته‌ام.

می‌توانید بیشتر بدانید و درخواست خودتان را ارسال کنید. اینجا را کلیک کنید

آموزش مدیریت زمان - صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید.
لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 6 Average: 4.3]