سرخط خبرها

معرفی کتاب برای غلبه بر تنبلی، داشتن مدیریت زمان، برنامه ریزی و برند شخصی

بخش پرسش و پاسخ درباره‌ی مدیریت زماندسته بندی: سوالات عمومی درباره مدیریت زمانمعرفی کتاب برای غلبه بر تنبلی، داشتن مدیریت زمان، برنامه ریزی و برند شخصی
Roya 5 ماه قبل

سلام و عرض ادب دختری ۲۵ ساله و مجرد، فارغ التحصیل رشته معماری در شرکتی به مدت شش ماه کارآموز هستم و شرط استخدامم کسب یک سری مهارت‌هاست…

لطفا در زمینه غلبه بر تنبلی و مدیریت زمان و برنامه ریزی و دفتر برنامه ریزی و برند شخصیتی (یا برند شخصی) کتاب معرفی کنین

دلیل اینکه نیاز به این کتاب ها دارم برای رسیدن به موفقیت؛ زمان کافی دارم ولی نحوه مدیریت زمان را باید یاد بگیرم و برای مورد دوم برند شخصیتی خیلی تاثیرگذار شخصیت و اخلاق ما شاید من بتونم مهارت‌های معماری رو یاد بگیرم ولی معمار بدون اخلاق و القا حس امنیت و اعتماد به مردم موفق نمی‌شود .

.

دانلود این فایل صوتی

فایل صوتی ۲۵ ثانیه‌ای بالا به درخواست من (سجاد سلیمانی) ارسال شده و به شکل خلاصه بیان می‌کند که چه هدفی از این سوال دارد.

1 پاسخ
سجاد سلیمانی عضو سایت 5 ماه قبل

رویا جان پاسخ سوال تو را در چند بخش متفاوت در قالب فایل صوتی و ویدیویی ارسال کردم. 

برای دیدن پاسخ خودت می‌توانی به آدرس زیر رفته و یک فایل ویدویی ۴۰ دقیقه‌ای را مشاهده یا اگر خواستی دانلود کنید. توضیحاتِ کافی درباره‌ی محتوای ویدیو  را هم آنجا منتشر کرده‌ام:

مشاوره رایگان و پاسخ به سوال ها درباره تنبلی - مدیریت زمان - برنامه ریزی - برند شخصی

برای دیدن این ویدیو می‌توانی اینجا و یا اینجا کلیک کنی

.

من تلاش کردم درباره‌ی پرسش مرکزی زندگی – داشتن هدف بزرگ و آرمان در زندگی – مفهوم کار عمیق و تمرکز – مدیریت زمان – نه گفتن – قطب نمای زمان — روش فوق‌العاده چالش فردی – برنامه‌ریزی هفتگی و روزانه و معرفی چندین جلد کتاب مرتبط با این‌ها برایت در ۴۰ دقیقه صحبت کنم. امیدوارم سرنخ‌های خوبی برای پیگیری داده باشم تا در ادامه بتوانی بیشتر درمورد آنها یادبگیری.

لازم به یادآوری هست که برای دیدن کتاب‌های بیشتر می‌توانی به کتابخانه زمان مراجعه کنی.

اگر سوالی ایجاد شد، میتوانی دوباره اینجا و یا زیر همان ویدیو بپرسی تا در اولین فرصت پاسخ بدهم.

با مهر

سجاد سلیمانی