من سجاد سلیمانی هستم و به نوشتن علاقه‌ای بسیار دارم. حدودا از سال ۱۳۸۵ وبلاگ‌نویسی را (در سرویس‌های مختلف) آغاز کرده‌ام. و از سال ۱۳۹۴ همه‌ی نوشته‌های خودم را در سایت رسمی و شخصی‌ام (یعنی همینجا) متمرکز کرده‌ام.

در واقع شما در این بخش روزنوشته‌ها و مجموعه‌ی ایده‌ها و افکار مرا خواهید خواند. (البته آن بخشی که قابل انتشار است 😉 )

اگر جدای این ایده‌ها و نوشته‌ها علاقمند هستید که موضوعاتِ آموزشی تخصصی مرا دنبال کنید، پیشنهاد می‌کنم این بخش‌ها را دنبال کنید:

آموزش مدیریت زمان – صفحه‌ی اصلی

در ادامه می‌توانید آخرین مطالب منتشر شده در بخش روزنوشته‌های مرا بخوانید و مهمان ِ اندیشه‌ها و افکار ِ مکتوب و قابل انتشار من باشید. اگر به پایین صفحه مراجعه کنید، بخش‌های دیگری با موضوعات متفاوت را خواهید دید.

آموزش مدیریت زمان - صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید.

نوشته‌ها با موضوعات گوناگون:

من نوشتن را ابزاری بسیار عالی برای رشد و توسعه‌ی فردی می‌دانم و یکی از روش‌های من در تدریس است. پیشنهاد می‌کنم برخی از نوشته‌های زیر را بخوانید تا با سبکِ فکری من و دلایلِ ارزشمندی که در «عادت به نوشتن» می‌آورم، آشنا شوید.

در روزنوشته‌هایم از خودم و قصه‌ها و ماجراهای خودم می‌نویسم. وبلاگ‌نویسی همین چیزهایش قشنگ و دلنشین است. خودافشایی می‌کنم و درباره‌ی رخدادهای زندگی و کار برداشتم را می‌نویسم.

در این قسمت چند مورد از آخرین‌هایش را مشاهده می‌کنید. اگر می‌خواهید همه‌ی نوشته‌های من که گویی داستان‌های زندگیم را بیان می‌کنند به آدرس داستان‌های زندگی سجاد مراجعه کنید:

یکی از مهم‌ترین نوشته‌ها و بخش‌های سایت جایی است که زندگینامه (یا بیوگرافی – Biography ) انسان‌های مختلف و بزرگان ایران و جهان را منتشر می‌کنم. به باور من مطالعه و آشنایی با زندگینامه‌ی انسان‌های دیگر (در طول تاریخ یا در جغرافیا و فرهنگِ مختلف، می‌تواند مدل ذهنی ما را دگرگون کند. ما انسانی عمیق، صبورتر و شادتر خواهیم شد.

اینجا چند مورد از آخرین زندگینامه‌های منتشر شده را می‌بینید، اگر قصد دارید همه‌ی آنها را ببینید، روی این لینک کلیک کنید.

در این بخش تلاش می‌کنم به مرور یک گالری بزرگ از عکس‌ها، نقاشی‌ها و کاریکاتورها با موضوع زمان و مدیریت زمان را جمع‌آوری کنم. در زیر چند نمونه‌اش را می‌توانید ببینید. اگر می‌خواهید همه‌ی این عکس‌ها را مشاهده کنید به بخش «رخ زمان» مراجعه کنید.

یکی از کارهایی که طی سال‌های گذشته انجام می‌دهم این است که از آنچه که می‌خوانم یا می‌شنوم، خلاصه‌برداری کرده و یادداشت‌هایی برای خودم می‌نویسم. در این بخش تعدادی از خلاصه‌ها و یادداشت‌های منتشر شده‌ام را می‌توانید ببینید:

دانلود رایگان خلاصه کتاب کار عمیق - کل نیوپورت

بحث مدیریت زمان را می‌توانیم در ابعاد بسیار متنوعی بررسی کنیم. برای منی که به دنبال بحثِ زمان و مدیریت زمان هستم، جدای اینکه افراد برای زندگی شخصی و کاری خودشان زمان را چگونه مدیریت می‌کنند، این مسئله نیز مطرح است که جگونه زمان جمعی ما مدیریت شده یا تلف می‌شود. مثلا در سطح سازمان‌های بزرگ، یک شهر یا یک کشور. این بحث یا ایده را به مرور در این بخش پخته‌تر خواهم کرد و نام آن را زمان ملی یا زمان عمومی می‌گذارم. برخی از نوشته‌های مرتبط با این عنوان:

سایر دسته‌بندی‌ها و موضوعات:

آدرس کوتاه این صفحه:

آموزش مدیریت زمان - صفحه‌ی اصلی

در این بخش می‌توانید همه‌ی آموزش‌های تخصصی مدیریت زمان و اصول و تکنیک‌های آن را مشاهده کنید.
لطفا به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[Total: 7 Average: 5]